Tu jesteś: Strona główna > Wycena
 
Wycena
 
 
Newsletter

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, adresu mailowego i nr. telefonu oraz, w przypadku szkoleń, adresu korespondencyjnego przez iQuelle Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (Administrator Danych Osobowych) w celu prezentacji oferty usług świadczonych przez iQuelle Sp. z o.o. oraz w celu uczestnictwa w szkoleniach organizowanych przez iQuelle Sp. z o.o. Poinformowano mnie o prawie wglądu do treści moich danych osobowych oraz ich poprawiania. Jednocześnie oświadczam, że zapoznałem się z Polityką Prywatności stosowaną przez Administratora Danych Osobowych dotyczącą ochrony danych osobowych. Podanie danych jest dobrowolne.
Szanujemy Twoją prywatność, zapoznaj się z polityką prywatności.
 
 
 
Zapytanie - wdrożenie ISO, szkolenie ISO, e-learning ISO, audyt ISO, oprogramowanie ISO

Chciałbyś wdrożyć ISO? Szukasz szkolenia ISO / szkoleń ISO przez Internet? Szukasz oprogramowania ISO? Chciałbyś przeprowadzić audyt wewnętrzny ISO? Jesteś zainteresowany usługą outsourcing ISO?

Wypełnij formularz, a my w ciągu 24 godzin skontaktujemy się z Tobą.
Odpowiadamy na wszystkie zapytania złożone za pomocą formularza.

Masz pytania? Zadzwoń do nas: (58) 735 02 22 lub napisz: iquelle@iquelle.com.
Pomożemy Ci osiągnąć wyznaczone cele.

 
Dane zgłaszającego
Pola oznaczone gwiazdką * są wymagane
Nazwa podmiotu:
* Osoba kontaktowa:
Adres (ulica, nr):
Kod pocztowy (00-000):
Miasto:
* Telefon kontaktowy:
Fax:
* E-mail:
www:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie powiadomień na temat innych szkoleń oraz usług świadczonych przez iQuelle Sp. z o.o. (newsletter) oraz materiałów reklamowych iQuelle Sp. z o.o.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, adresu mailowego i nr. telefonu oraz, w przypadku szkoleń, adresu korespondencyjnego przez iQuelle Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (Administrator Danych Osobowych) w celu prezentacji oferty usług świadczonych przez iQuelle Sp. z o.o. oraz w celu uczestnictwa w szkoleniach organizowanych przez iQuelle Sp. z o.o. Poinformowano mnie o prawie wglądu do treści moich danych osobowych oraz ich poprawiania. Jednocześnie oświadczam, że zapoznałem się z Polityką Prywatności stosowaną przez Administratora Danych Osobowych dotyczącą ochrony danych osobowych. Podanie danych jest dobrowolne. *
 
Jakich produktów dotyczy zapytanie?
Zaznacz minimum 1 produkt z listy lub wypełnij formularz "uwagi dodatkowe".
1. Systemy zarządzania
2. Szkolenia
3. Dotacje UE
4. Oprogramowanie
5. E-learning ISO
6. Uwagi dodatkowe
 
Autoryzacja
Wprowadź kod widoczny w obrazku:
 
 
Copyrights IQuelle 2010
Projekt i realizacja:SWgroup CMS