Tu jesteś: Strona główna > Szkolenia > ISO 22301 (BS 25999) - ciągłość działania
 
Szkolenia
 
 
Newsletter

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, adresu mailowego i nr. telefonu oraz, w przypadku szkoleń, adresu korespondencyjnego przez iQuelle Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (Administrator Danych Osobowych) w celu prezentacji oferty usług świadczonych przez iQuelle Sp. z o.o. oraz w celu uczestnictwa w szkoleniach organizowanych przez iQuelle Sp. z o.o. Poinformowano mnie o prawie wglądu do treści moich danych osobowych oraz ich poprawiania. Jednocześnie oświadczam, że zapoznałem się z Polityką Prywatności stosowaną przez Administratora Danych Osobowych dotyczącą ochrony danych osobowych. Podanie danych jest dobrowolne.
Szanujemy Twoją prywatność, zapoznaj się z polityką prywatności.
 
 
 
ISO 22301 (BS 25999) - ciągłość działania
Podejście procesowe i analiza ryzyka biznesowego skłania kierownictwo, by postrzegało całokształt działalności organizacji jako system wzajemnie ze sobą powiązanych i pozostających ze sobą w stałej interakcji procesów, z których każdy ma swój własny cel, określone zasoby i sposoby kontrolowania jego przebiegu. Niektóre z tych procesów maja kluczowe znaczenie dla organizacji i ich przerwanie może spowodować dotkliwe straty, prowadzące czasami do całkowitego zaprzestania działalności przez organizację.

System zarządzania ciągłością działania nastawiony jest na wykrycie i ocenę skutków przerwania krytycznych procesów biznesowych, przeanalizowanie zagrożeń i przygotowanie się organizacji na wypadek ziszczenia się „czarnych” scenariuszy – poprzez dobrze skonstruowane i przetestowane plany ciągłości działania.
 
W celu przybliżenia tematyki związanej z zarządzaniem ciągłością działania w zakresie normy ISO 22301:2012 (BS 25999-2:2007) oferujemy:
Szkolenia są zgodne z normą ISO 22301:2012, która zastąpiła brytyjski standard BS 25999-2:2007.
 
Copyrights IQuelle 2010
Projekt i realizacja:SWgroup CMS