Tu jesteś: Strona główna > Szkolenia > ISO 22000 - bezpieczeństwo żywności
 
Szkolenia
 
 
Newsletter

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, adresu mailowego i nr. telefonu oraz, w przypadku szkoleń, adresu korespondencyjnego przez iQuelle Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (Administrator Danych Osobowych) w celu prezentacji oferty usług świadczonych przez iQuelle Sp. z o.o. oraz w celu uczestnictwa w szkoleniach organizowanych przez iQuelle Sp. z o.o. Poinformowano mnie o prawie wglądu do treści moich danych osobowych oraz ich poprawiania. Jednocześnie oświadczam, że zapoznałem się z Polityką Prywatności stosowaną przez Administratora Danych Osobowych dotyczącą ochrony danych osobowych. Podanie danych jest dobrowolne.
Szanujemy Twoją prywatność, zapoznaj się z polityką prywatności.
 
 
 
ISO 22000 - bezpieczeństwo żywności
ISO 22000:2018 to międzynarodowa norma zawierająca wymagania w zakresie systemów zarządzania bezpieczeństwem żywności dla organizacji biorących udział w całym łańcuchu żywieniowym. Do takich organizacji należą między innymi producenci artykułów spożywczych, producenci sprzętu, producenci opakowań, środków czystości, dodatków spożywczych czy firm transportowych itd.

Norma ISO 22000 łączy wymagania systemu HACCP oraz Dobrych Praktyk Produkcyjnych i Higienicznych, ułatwia integrację systemu z systemami zarządzania jakością i środowiskiem. Wymagania normy mogą być zastosowane w organizacjach bez względu na ich typ, wielkość czy dostarczany wyrób.

W celu przybliżenia tematyki związanej z Systemem Zarządzania Bezpieczeństwem Żywności (ISO 22000:2018 / HACCP) oferujemy:
______________________________________________________________________________________________

Jeśli jesteś zainteresowany:

- szkoleniami ISO 22000:2018

wypełnij formularz zapytania lub skontaktuj się z nami(58) 735 02 22.

 
Copyrights IQuelle 2010
Projekt i realizacja:SWgroup CMS