Tu jesteś: Strona główna > Szkolenia > ISO 17025 - laboratoria
 
Szkolenia
 
 
Newsletter

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, adresu mailowego i nr. telefonu oraz, w przypadku szkoleń, adresu korespondencyjnego przez iQuelle Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (Administrator Danych Osobowych) w celu prezentacji oferty usług świadczonych przez iQuelle Sp. z o.o. oraz w celu uczestnictwa w szkoleniach organizowanych przez iQuelle Sp. z o.o. Poinformowano mnie o prawie wglądu do treści moich danych osobowych oraz ich poprawiania. Jednocześnie oświadczam, że zapoznałem się z Polityką Prywatności stosowaną przez Administratora Danych Osobowych dotyczącą ochrony danych osobowych. Podanie danych jest dobrowolne.
Szanujemy Twoją prywatność, zapoznaj się z polityką prywatności.
 
 
 
ISO 17025 - laboratoria
Ideą standardu ISO 17025 jest stworzenie dla laboratoriów wytycznych dotyczących zarówno zarządzania jakością, jak i wymagań technicznych, co do ich prawidłowego funkcjonowania. Wymagania ISO 17025 mają zastosowanie w laboratoriach badawczych i testujących i odnoszą się do każdego laboratorium, niezależnie od jego rodzaju, wielkości i struktury oraz stosowanych metod. Spełnienie wymagań odnoszących się do zarządzania laboratorium jest równoważne ze spełnieniem wymagań systemu zarządzania jakością zawartego w normie ISO 9001, ale nie jest wystarczające do potwierdzenia kompetencji laboratorium do wykonywania konkretnych badań lub wzorcowań.

Dzięki normie ISO 17025 ułatwimy współpracę między laboratoriami i innymi organizacjami, wesprzemy wymianę informacji i doświadczeń oraz harmonizację norm i procedur.

W celu przybliżenia tematyki związanej z Systemem Zarządzania dla Laboratoriów badawczych i testujących oferujemy: 
______________________________________________________________________________________________

Jeśli jesteś zainteresowany:


- szkoleniami ISO/IEC 17025:2017,

wypełnij formularz zapytania lub skontaktuj się z nami(58) 735 02 22.
 
Copyrights IQuelle 2010
Projekt i realizacja:SWgroup CMS