Tu jesteś: Strona główna > Szkolenia > ISO 14001 - zarządzanie środowiskowe
 
Szkolenia
 
 
Newsletter

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, adresu mailowego i nr. telefonu oraz, w przypadku szkoleń, adresu korespondencyjnego przez iQuelle Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (Administrator Danych Osobowych) w celu prezentacji oferty usług świadczonych przez iQuelle Sp. z o.o. oraz w celu uczestnictwa w szkoleniach organizowanych przez iQuelle Sp. z o.o. Poinformowano mnie o prawie wglądu do treści moich danych osobowych oraz ich poprawiania. Jednocześnie oświadczam, że zapoznałem się z Polityką Prywatności stosowaną przez Administratora Danych Osobowych dotyczącą ochrony danych osobowych. Podanie danych jest dobrowolne.
Szanujemy Twoją prywatność, zapoznaj się z polityką prywatności.
 
 
 
ISO 14001 - zarządzanie środowiskowe

Wpływ działalności na środowisko naturalne stanowi coraz ważniejszą kwestię na całym świecie. Na zminimalizowanie takiego wpływu wywiera obecnie naciski wiele podmiotów (administracje rządowe, organizacje handlowe, ustawodawcy, sieci dostawców, organizacje społeczne czy instytucje finansowe). Norma ISO 14001 jest więc niezmiernie ważna dla wszelkich organizacji: od niewielkich firm prowadzących działalność w jednej lokalizacji po międzynarodowe korporacje, firmy prowadzące działalność produkcyjną, przetwórczą czy usługową.

ISO 14001 jest międzynarodową normą określającą metody wdrożenia efektywnego systemu zarządzania środowiskowego, a w swoim założeniu obejmuje: wymagania ogólne; dyrektywy w zakresie ochrony środowiska naturalnego; informacje na temat planowania, wdrażania  i innych czynności, informacje dotyczące procedur kontroli i czynności naprawczych; przegląd technik zarządzania. Podstawowym kryterium, na którym opiera się działania w zakresie SZŚ, jest identyfikacja aspektów środowiskowych. Tworzy się rejestr tych aspektów i wyszczególnia aspekty znaczące w działalności danej organizacji. Na ich podstawie buduje się cele, zadania i programy środowiskowe.

W celu przybliżenia tematyki związanej z systemem zarządzania środowiskowego w zakresie normy ISO 14001:2015 oferujemy:

Szkolenia są zgodne z normą  ISO 14001:2015.
______________________________________________________________________________________________

Jeśli jesteś zainteresowany:

- szkoleniami ISO 14001:2015,

wypełnij formularz zapytania lub skontaktuj się z nami(58) 735 02 22.

 
Copyrights IQuelle 2010
Projekt i realizacja:SWgroup CMS