Tu jesteś: Strona główna > Szkolenia > Szkolenia ISO
 
Szkolenia
 
 
Newsletter

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, adresu mailowego i nr. telefonu oraz, w przypadku szkoleń, adresu korespondencyjnego przez iQuelle Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (Administrator Danych Osobowych) w celu prezentacji oferty usług świadczonych przez iQuelle Sp. z o.o. oraz w celu uczestnictwa w szkoleniach organizowanych przez iQuelle Sp. z o.o. Poinformowano mnie o prawie wglądu do treści moich danych osobowych oraz ich poprawiania. Jednocześnie oświadczam, że zapoznałem się z Polityką Prywatności stosowaną przez Administratora Danych Osobowych dotyczącą ochrony danych osobowych. Podanie danych jest dobrowolne.
Szanujemy Twoją prywatność, zapoznaj się z polityką prywatności.
 
 
 
Szkolenia ISO

Szkolenia stanowią istotny element przy konstruowaniu i wdrażaniu systemów zarządzania. Mają one na celu zapoznanie pracowników z ideą zarządzania jakością i normami, na podstawie, których będzie konstruowany i certyfikowany dany system. Ważny celem szkoleń jest podniesienie świadomości projakościowej pracowników oraz przygotowanie ich do przemiany, jaką ma przejść organizacja poprzez wejście na tory systemowego zarządzania przez jakość.

Proponowane przez nas szkolenia ISO są dobierane do specyfiki przedsiębiorstwa tak, aby przyniosły maksymalne korzyści przy minimalnym zakłóceniu w jego działalności.

Szkolenia ISO podzieliliśmy na:

 • szkolenia standardowe - wspierające proces konstruowania i wdrażania systemów zarządzania
 • szkolenia doskonalące - adresowane do organizacji chcących doskonalić swój system i sposób działania poprzez rozwój kadry różnego szczebla
Szkolenia ISO organizujemy jako:
 • szkolenia tradycyjne - wykład połączony z warsztatami
 • szkolenia e-learningowe, czyli szkolenia ISO przez Internet
 • szkolenia mieszane (blended learning), łączące zalety szkoleń e-learningowych i tradycyjnych
Szkolenia otwarte organizujemy w Warszawie i Gdańsku. Szkolenia ISO zamknięte przeprowadzamy w lokalizacji wskazanej przez Klienta. Szczegółowy termin szkolenia ISO ustalany jest w zależności od liczby zgłoszeń oraz wymagań Klientów.
________________________________________________________________________________________________

Szkolenia ISO prowadzone metodą przyśpieszonego uczenia się (Accelerated Learning)

W dobie natłoku informacji (mniej lub bardziej ważnych), które musimy zapamiętać niezmiernie ważna jest umiejętność stosowania metody przyspieszonego i zwiększonego uczenia się, metody która uczy nas jak używać naszego mózgu w jeszcze bardziej wydajny sposób.

Metoda accelerated learning jest metodą opracowaną przez brytyjskiego psychologa i doradcę rządu brytyjskiego Colina Rose. Przyspieszone uczenie się umożliwia zaangażowanie wielu różnych zmysłów do szybszego przyswajania wiedzy i pozwala każdemu uczyć się w sposób najbardziej dla niego naturalny. Fakt, iż jest to metoda polisensoryczna oznacza, iż w trakcie zajęć „na żywo” w grupie angażujemy wszystkie zmysły i kanały percepcji jednocześnie: wzrok, słuch, mowę, ruch ciała, emocje. W efekcie uczymy się bardzo szybko i z naturalną łatwością.

Dzięki tej metodzie będziemy w stanie:

 •  potroić prędkość czytania
 •  rozwinąć pamięć fotograficzną
 •  zwiększyć wydajność mózgu aż do 400%
 •  osiągnąć zamierzony cel

Z badań wynika, że przeciętna osoba zapamiętuje 20% z tego co przeczyta, 30% z tego co usłyszy, 40% z tego co zobaczy, 50% z tego co powie, 60% z tego co zrobi, natomiast 90% z tego co zobaczy, usłyszy, powie, zrobi. Metoda accelerated learning łączy w sobie kombinacje  wszystkich tych zmysłów, które razem powinny współgrać w procesie uczenia się, i jest głównie skierowana do osób zmotywowanych, zarówno dorosłych jak i młodzieży.

Podczas szkoleń prowadzonych metodą accelerated learning stosujemy najnowsze osiągnięcia nauki, wizualizację, scenki, zajęcia interaktywne.

Nacisk kładziemy na praktyczną stronę przekazywanej wiedzy i takim jej przekazaniu, by uczestnicy byli w stanie niemal od razu przenieść do codziennej praktyki zdobyte informacje i umiejętności. Tak zbudowana struktura pracy nad szkoleniem daje gwarancję Państwa satysfakcji i efektywności przedsięwzięcia.
 
________________________________________________________________________________________________

Szkolenia ISO prowadzone metodą łączącą zalety szkoleń tradycyjnych i e-learningowych (Blended Learning)

Blended learning to metoda łącząca zalety szkoleń e-learningowych i tradycyjnych.

Szkolenia ISO prowadzone metodą blended learning oferujemy w następujących wariantach:

 • szkolenie tradycyjne ⇒ szkolenie ISO przez Internet

W tym wariancie uczestnicy biorący udział w szkoleniu tradycyjnym, po jego zakończeniu otrzymują dostęp do e-learningowego szkolenia ISO lub pigułki szkoleniowej ISO. E-szkolenie ISO / pigułka szkoleniowa ISO zawiera najważniejsze informacje omówione podczas szkolenia tradycyjnego. Dzięki takiemu rozwiązaniu uczestnicy mogą utrwalić wiedzę na temat najważniejszych zagadnień poznanych podczas szkolenia tradycyjnego oraz zweryfikować stan wiedzy po jego zakończeniu.

 • szkolenie ISO przez Internet ⇒ szkolenie tradycyjne

Uczestnicy szkolenia tradycyjnego na kilka dni przed jego rozpoczęciem otrzymują dostęp do e-szkolenia ISO lub pigułki szkoleniowej ISO. Celem e-szkolenia / pigułki szkoleniowej ISO jest wprowadzenie uczestnika do tematyki, która będzie omawiana podczas szkolenia tradycyjnego. Dzięki takiemu rozwiązaniu uczestnicy mają możliwość zapoznania się z materiałem, który będzie omawiany podczas szkolenia tradycyjnego. E-szkolenie może być przygotowane np. w formie quizów / ćwiczeń. Dzięki czemu uczestnicy będą mieli możliwość sprawdzenia stanu wiedzy przed szkoleniem oraz przygotowania ewentualnych pytań do trenera.

 • szkolenie ISO przez Internet ⇒ szkolenie tradycyjne ⇒ szkolenie ISO przez Internet

Najbardziej wymagającym Klientom proponujemy wariant, w którym uczestnicy dwa razy biorą udział w e-szkoleniu ISO. Uczestnicy w wyznaczonym terminie (przed i po szkoleniu tradycyjnym) otrzymują dostęp do szkolenia e-learningowego ISO / pigułki szkoleniowej ISO. Multimedialny materiał ISO ma celu zweryfikowanie stanu wiedzy przed szkoleniem tradycyjnym. Dzięki takiemu rozwiązaniu trener prowadzący szkolenie tradycyjne ma możliwość dostosowania materiału szkoleniowego do potrzeb uczestników. Celem e-szkolenia ISO / pigułki szkoleniowej ISO udostępnianych po zakończeniu szkolenia tradycyjnego jest utrwalenie poznanych wiadomości.

Aby zwiększyć efektywność szkoleń ISO, wybierz szkolenie ISO blended learning najbardziej spełniające Twoje oczekiwania.

Masz pytania? Zadzwoń: (58) 735 02 22 lub napisz: szkolenia@iquelle.com.

 


 
Copyrights IQuelle 2010
Projekt i realizacja:SWgroup CMS