Tu jesteś: Strona główna > Systemy zarządzania > REDcert - System Certyfikacji Zrównoważonego Rozwoju Produkcji Biomasy
 
Systemy zarządzania
 
 
Newsletter

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, adresu mailowego i nr. telefonu oraz, w przypadku szkoleń, adresu korespondencyjnego przez iQuelle Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (Administrator Danych Osobowych) w celu prezentacji oferty usług świadczonych przez iQuelle Sp. z o.o. oraz w celu uczestnictwa w szkoleniach organizowanych przez iQuelle Sp. z o.o. Poinformowano mnie o prawie wglądu do treści moich danych osobowych oraz ich poprawiania. Jednocześnie oświadczam, że zapoznałem się z Polityką Prywatności stosowaną przez Administratora Danych Osobowych dotyczącą ochrony danych osobowych. Podanie danych jest dobrowolne.
Szanujemy Twoją prywatność, zapoznaj się z polityką prywatności.
 
 
 
REDcert - System Certyfikacji Zrównoważonego Rozwoju Produkcji Biomasy
Produkcja biomasy i biopłynów produkowanych na terenie Unii Europejskiej jak również dla biopaliw importowanych z krajów trzecich musi spełniać kryteria zrównoważonego rozwoju. Jednym z systemów certyfikacji zrównoważonego rozwoju produkcji biomasy i biopaliw jest system REDcert. Posiadanie certyfikowanego systemu REDcert potwierdza iż proces produkcji biomasy jest zgodny z wymaganiami Dyrektywy 2009/28/WE.

System REDcert obowiązuje na terenie UE od grudnia 2010 roku. Dotyczy każdego etapu produkcji oraz skierowany jest do wszystkich uczestników biorących udział w produkcji biomasy i biopłynów (przedsiębiorstwa rolne, punkty skupu, producenci biomasy i biopaliw, dystrybutorzy, przetwórcy).

System REDcert może zostać zintegrowany z innymi systemami zarządzania, które funkcjonują w organizacji np. z systemem zarządzania jakością ISO 9001, systemem zarządzania środowiskowym ISO 14001, systemem zarządzania bezpieczeństwem żywności (ISO 22000 / HACCP), a także z dobrymi praktykami produkcyjnymi w przemyśle paszowym GMP PLUS.
___________________________________________________________________________________________________

Jesteś zainteresowany:

- wdrożeniem systemu REDcert
- szkoleniem z zakresu wymagań systemu REDcert
- audytem pod kątem zgodności z wymaganiami systemu REDcert

wypełnij formularz zapytania
lub skontaktuj się z nami (58) 735 02 22.


 
Copyrights IQuelle 2010
Projekt i realizacja:SWgroup CMS