Tu jesteś: Strona główna > Systemy zarządzania > Gwarancja uzyskania certyfikatu
 
Systemy zarządzania
 
 
Newsletter

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, adresu mailowego i nr. telefonu oraz, w przypadku szkoleń, adresu korespondencyjnego przez iQuelle Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (Administrator Danych Osobowych) w celu prezentacji oferty usług świadczonych przez iQuelle Sp. z o.o. oraz w celu uczestnictwa w szkoleniach organizowanych przez iQuelle Sp. z o.o. Poinformowano mnie o prawie wglądu do treści moich danych osobowych oraz ich poprawiania. Jednocześnie oświadczam, że zapoznałem się z Polityką Prywatności stosowaną przez Administratora Danych Osobowych dotyczącą ochrony danych osobowych. Podanie danych jest dobrowolne.
Szanujemy Twoją prywatność, zapoznaj się z polityką prywatności.
 
 
 
Gwarancja uzyskania certyfikatu

Każdej organizacji, która zdecyduje się z nami na wdrożenie systemu zarządzania zapewniamy gwarancję skutecznego wdrożenia i uzyskania certyfikatu.

Jeżeli nasz Klient nie przejdzie audytu certyfikacyjnego z przyczyn leżących po naszej stronie, nie ponosi dodatkowych kosztów, a wszelkie niezgodności wykazane w systemie poprawimy na własny koszt.

Postaw na skuteczne i sprawdzone metody wdrażania systemów zarządzania ISO.

 
Copyrights IQuelle 2010
Projekt i realizacja:SWgroup CMS