Tu jesteś: Strona główna > Systemy zarządzania > Zakładowa Kontrola Produkcji
 
Systemy zarządzania
 
 
Newsletter

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, adresu mailowego i nr. telefonu oraz, w przypadku szkoleń, adresu korespondencyjnego przez iQuelle Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (Administrator Danych Osobowych) w celu prezentacji oferty usług świadczonych przez iQuelle Sp. z o.o. oraz w celu uczestnictwa w szkoleniach organizowanych przez iQuelle Sp. z o.o. Poinformowano mnie o prawie wglądu do treści moich danych osobowych oraz ich poprawiania. Jednocześnie oświadczam, że zapoznałem się z Polityką Prywatności stosowaną przez Administratora Danych Osobowych dotyczącą ochrony danych osobowych. Podanie danych jest dobrowolne.
Szanujemy Twoją prywatność, zapoznaj się z polityką prywatności.
 
 
 
Zakładowa Kontrola Produkcji

System Zakładowej Kontroli Produkcji (ZKP) jest jednym z wymogów Dyrektywy 89/106/EWG, którego posiadanie jest obowiązkowe dla producentów wyrobów budowlanych.

Zakładowa Kontrola Produkcji ma zapewnić stały nadzór produkcji prowadzony przez producenta. Jej stosowanie zapewnia stabilność produkcji, uzyskanie cech wyrobu zgodnie z wymaganiami specyfikacji technicznej, stopniem automatyzacji linii produkcyjnej oraz rodzajem wykorzystywanych urządzeń kontrolnych i produkcyjnych, a w konsekwencji zgodność wyrobów z obowiązującymi normami.

System ten powinien zostać udokumentowany poprzez odpowiedni zapis procedur i procesów, i efektywnie wdrożony. Zakładowa Kontrola Produkcji określa odpowiedzialności i uprawnienia personelu, zasady działania kontroli produkcji, procedury nadzoru, postępowania z reklamacjami i działaniami korygującymi.
Posiadanie systemu ZKP jest również niezbędne do oznaczania wyrobów znakiem CE lub znakiem budowlanym (B).
______________________________________________________________________________________________

Jesteś zainteresowany:

- wdrożeniem systemu zakładowej kontroli produkcji
- szkoleniem z wymagań systemu ZKP
- audytem pod kątem zgodności z wymaganiami systemu ZKP

 wypełnij formularz zapytania lub
skontaktuj się z nami (58) 735 02 22.

 


 

 
Copyrights IQuelle 2010
Projekt i realizacja:SWgroup CMS