Tu jesteś: Strona główna > O firmie > iQuelle - wdrożenia ISO, szkolenia ISO, e-learning ISO, audyty ISO
 
O firmie
 
 
Newsletter

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, adresu mailowego i nr. telefonu oraz, w przypadku szkoleń, adresu korespondencyjnego przez iQuelle Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (Administrator Danych Osobowych) w celu prezentacji oferty usług świadczonych przez iQuelle Sp. z o.o. oraz w celu uczestnictwa w szkoleniach organizowanych przez iQuelle Sp. z o.o. Poinformowano mnie o prawie wglądu do treści moich danych osobowych oraz ich poprawiania. Jednocześnie oświadczam, że zapoznałem się z Polityką Prywatności stosowaną przez Administratora Danych Osobowych dotyczącą ochrony danych osobowych. Podanie danych jest dobrowolne.
Szanujemy Twoją prywatność, zapoznaj się z polityką prywatności.
 
 
 
iQuelle - wdrożenia ISO, szkolenia ISO, e-learning ISO, audyty ISO

iQuelle jest spółką zajmującą się szeroko rozumianym doradztwem w zakresie zarządzania przedsiębiorstwami (organizacjami), a jej usługi są w szczególności adresowane do tych przedsiębiorców i menedżerów, którzy są zainteresowani zarządzaniem systemowym w oparciu o międzynarodowe standardy. Takie podejście, oprócz możliwości legitymowania się odpowiednim certyfikatem w działalności rynkowej, stwarza realne szanse na poprawienie ogólnej jakości funkcjonowania przedsiębiorstwa.

Do pracy z Wami zatrudniamy odpowiednio merytorycznie przygotowanych i doświadczonych specjalistów, których zadaniem jest pomóc w jeszcze lepszym zorganizowaniu procesów biznesowych zachodzących w Waszych organizacjach. Nasi konsultanci zostali wpisani na listę zakwalifikowanych ekspertów, w ramach posiadanej przez nas akredytacji PARP na świadczenie usług doradczych. Jesteśmy członkiem klubu DNV Business Club, zrzeszającego firmy konsultingowe, których rozwiązania w zakresie systemów zarządzania znalazły praktyczne zastosowanie w działaniach biznesowych. Ponadto czynnie działamy i uczestniczymy w Pomorskim Klubie Biznesu , którego członkowie aktywnie wspierają się w kontaktach zawodowych i towarzyskich, rozwijając i propagując inicjatywy oraz działania sprzyjające rozwojowi przedsiębiorczości i przedsiębiorców Pomorza.  

Naszym ambitnym celem jest, aby po zakończeniu wspólnego projektu Wasze przedsiębiorstwo przeszło nieodwracalną przemianę i weszło na drogę samodoskonalenia przy pomocy rozwiązań i narzędzi, które zaproponujemy. Chcielibyśmy tak zestroić i zracjonalizować procesy zachodzące w Waszej działalności, aby przedsiębiorstwo pewniej i szybciej zmierzało do założonego przez Was celu, osiągając tym samym zadowolenie klientów i dodatni wynik finansowy.

Oferujemy:

  • kompleksowe wdrożenia ISO,
  • doradztwo ISO,
  • efektywne szkolenia ISO, 
  • e-learning ISO (szkolenia ISO przez Internet),
  • oprogramowanie ISO (ISO Manager),
  • outsourcing ISO,
  • audyty wewnętrzne (audyty pierwszej strony).

Zapoznaj się z naszą ofertą i skontaktuj się z nami. Podpowiemy Ci jak wdrożyć i skutecznie nadzorować system zarządzania ISO.


Zarząd iQuelle Sp. z o.o.


 


 
Copyrights IQuelle 2010
Projekt i realizacja:SWgroup CMS