Tu jesteś: Strona główna > E-learning ISO > ISO/IEC 27001 - podstawowe wymagania i zasady Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji
 
Logowanie
E-learning ISO
 
 
Newsletter

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, adresu mailowego i nr. telefonu oraz, w przypadku szkoleń, adresu korespondencyjnego przez iQuelle Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (Administrator Danych Osobowych) w celu prezentacji oferty usług świadczonych przez iQuelle Sp. z o.o. oraz w celu uczestnictwa w szkoleniach organizowanych przez iQuelle Sp. z o.o. Poinformowano mnie o prawie wglądu do treści moich danych osobowych oraz ich poprawiania. Jednocześnie oświadczam, że zapoznałem się z Polityką Prywatności stosowaną przez Administratora Danych Osobowych dotyczącą ochrony danych osobowych. Podanie danych jest dobrowolne.
Szanujemy Twoją prywatność, zapoznaj się z polityką prywatności.
 
 
 
ISO/IEC 27001 - podstawowe wymagania i zasady Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji
Typ szkolenia
ISO/IEC 27001 online - szkolenie podstawowe (e-learning ISO)

Tytuł szkolenia 
ISO/IEC 27001 - podstawowe wymagania i zasady Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji

Cel szkolenia 

Celem szkolenia jest zwiększenie świadomości pracowników co do kluczowych, praktycznych zagadnień związanych z bezpieczeństwem informacji oraz omówienie podstawowych wymagań normy ISO/IEC 27001:2013.

Szkolenie może być stosowane przed audytem wewnętrznym lub prowadzonym przez jednostkę certyfikującą audytem nadzoru bądź recertyfikacyjnym ISO/IEC 27001:2013.


Uczestnicy szkolenia 

Szkolenie przeznaczone jest dla wszystkich osób chcących poznać wymagania normy ISO/IEC 27001:2013, a także pracowników organizacji, w której zaplanowano audyt certyfikacyjny systemu zarządzania bezpieczeństwem informacji (SZBI) zgodnego z wymaganiami ISO/IEC 27001:2013.


Program szkolenia e-learningowego


Część 1 - Wprowadzenie
Zawiera przedstawienie celów szkolenia oraz informacje praktyczne z nim związane.

Część 2 - Bezpieczeństwo informacji: Teoria
Przedstawia podstawowe wymagania normy ISO/IEC 27001:2013. Dowiesz się, jakie korzyści wynikają z wdrożenia systemu zarządzania bezpieczeństwem informacji. 

Część 3  - Zakończenie 
Zawiera podsumowanie szkolenia oraz test końcowy, umożliwiający sprawdzenie stanu wiedzy.

Istnieje możliwość uzupełnienia szkolenia o załączniki, będące materiałami wewnętrznymi firmy oraz część dotyczącą przebiegu audytu certyfikacyjnego.


Gwarancja jakości
Szkolenie zostało opracowane przez audytorów systemów zarządzania bezpieczeństwem informacji współpracujących z wiodącymi jednostkami certyfikującymi. E-szkolenie jest zgodne z normą ISO/IEC 27001:2013.

Szkolenie w liczbach
Czas dostępu do szkolenia: 30 dni
Czas trwania: 45 minut
Liczba ekranów: 26 ekranów, 3 ćwiczeń, 1 test (test końcowy)

Cena szkolenia: 130 zł
Podana cena jest ceną netto. Do podanej ceny należy doliczyć podatek VAT (23%).

Informacje dodatkowe
Zaświadczenie potwierdzające uczestnictwo w szkoleniu jest dostępne do pobrania przez uczestnika po ukończeniu szkolenia i pozytywnym zaliczeniu testu końcowego.

Aby dowiedzieć się, jak zamówić szkolenie ISO online, kliknij tutaj.
Aby poznać wymagania sprzętowe i programowe kursów ISO online, kliknij tutaj.
Aby poznać regulamin kursów ISO online, kliknij tutaj.


Masz pytania? Napisz do nas: szkolenia@iquelle.com lub zadzwoń: (58) 735 02 22(58) 735 02 22.
 
Copyrights IQuelle 2010
Projekt i realizacja:SWgroup CMS