Tu jesteś: Strona główna > E-learning ISO > Audyty wewnętrzne wg PN-ISO/IEC 27001:2007 - wykrywanie i formułowanie niezgodności
 
Logowanie
E-learning ISO
 
 
Newsletter

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, adresu mailowego i nr. telefonu oraz, w przypadku szkoleń, adresu korespondencyjnego przez iQuelle Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (Administrator Danych Osobowych) w celu prezentacji oferty usług świadczonych przez iQuelle Sp. z o.o. oraz w celu uczestnictwa w szkoleniach organizowanych przez iQuelle Sp. z o.o. Poinformowano mnie o prawie wglądu do treści moich danych osobowych oraz ich poprawiania. Jednocześnie oświadczam, że zapoznałem się z Polityką Prywatności stosowaną przez Administratora Danych Osobowych dotyczącą ochrony danych osobowych. Podanie danych jest dobrowolne.
Szanujemy Twoją prywatność, zapoznaj się z polityką prywatności.
 
 
 
Audyty wewnętrzne wg PN-ISO/IEC 27001:2007 - wykrywanie i formułowanie niezgodności
Typ szkolenia
ISO/IEC 27001 online - szkolenie doskonalące (e-learning ISO)

Tytuł szkolenia
Audyty wewnętrzne wg PN-ISO/IEC 27001:2007 - wykrywanie i formułowanie niezgodności

Cel szkolenia
Celem szkolenia jest udoskonalenie umiejętności wykrywania i formułowania niezgodności podczas przeprowadzania wewnętrznych i zewnętrznych audytów systemu zarządzania bezpieczeństwem informacji w organizacji.

Uczestnicy szkolenia

Szkolenie przeznaczone jest dla audytorów wewnętrznych i zewnętrznych, pełnomocników oraz wszystkich osób, które chcą w praktyczny sposób usystematyzować wiedzę z zakresu wykrywania i formułowania niezgodności.


Program szkolenia e-learningowego


Część 1 - Wprowadzenie
Zawiera przedstawienie celów szkolenia oraz informacje praktyczne z nim związane.

Część 2 - Niezgodności - teoria
Rozpoczyna się testem wstępnym, dzięki któremu będziesz mógł sprawdzić stan wiedzy z zakresu wykrywania i formułowania niezgodności. Zawiera informacje teoretyczne na temat wykrywania i formułowania niezgodności.

Część 3 - Niezgodności - praktyka

Składa się z opisu dziesięciu "sytuacji" zawierających zdarzenia, które mogą wystąpić podczas audytu wewnętrznego/zewnętrznego systemu zarządzania bezpieczeństwem informacji. Każda "sytuacja" zawiera ćwiczenia polegające na wykryciu i właściwym sformułowaniu niezgodności oraz klucz przedstawiający prawidłowe rozwiązanie. Wykorzystany w ćwiczeniach sposób punktacji wzorowany jest na standardach IRCA (International Register of Certified Auditors), stosowanych w egzaminach kończących akredytowane przez tę organizację szkolenia na audytora wiodącego systemów zarządzania

Część 4 - Zakończenie
Zawiera podsumowanie szkolenia oraz test końcowy, umożliwiający sprawdzenie stanu wiedzy z zakresu wykrywania i zapisywania niezgodności.


Gwarancja jakości
Szkolenie zostało opracowane przez audytorów systemów zarządzania bezpieczeństwem informacji współpracujących z wiodącymi jednostkami certyfikującymi. E-szkolenie jest zgodne z normą PN-ISO/IEC 27001:2007.

Szkolenie w liczbach
Czas dostępu do szkolenia: 30 dni
Czas trwania: 2 godziny
Liczba ekranów: 53 ekranów, 10 ćwiczeń, 2 testy (test wstępny, test końcowy)

Cena szkolenia: 150 zł
Podana cena jest ceną netto. Do podanej ceny należy doliczyć podatek VAT (23%).

Informacje dodatkowe
Zaświadczenie potwierdzające uczestnictwo w szkoleniu jest dostępne do pobrania przez uczestnika po ukończeniu szkolenia i pozytywnym zaliczeniu testu końcowego.

Aby dowiedzieć się, jak zamówić szkolenie ISO online, kliknij tutaj.
Aby poznać wymagania sprzętowe i programowe kursów ISO online, kliknij tutaj.
Aby poznać regulamin kursów ISO online, kliknij tutaj.


Masz pytania? Napisz do nas: szkolenia@iquelle.com lub zadzwoń: (58) 735 02 22.
Przykładowe ekrany kursu:
 

 
 
Copyrights IQuelle 2010
Projekt i realizacja:SWgroup CMS