Logowanie
E-learning ISO
 
 
Newsletter

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, adresu mailowego i nr. telefonu oraz, w przypadku szkoleń, adresu korespondencyjnego przez iQuelle Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (Administrator Danych Osobowych) w celu prezentacji oferty usług świadczonych przez iQuelle Sp. z o.o. oraz w celu uczestnictwa w szkoleniach organizowanych przez iQuelle Sp. z o.o. Poinformowano mnie o prawie wglądu do treści moich danych osobowych oraz ich poprawiania. Jednocześnie oświadczam, że zapoznałem się z Polityką Prywatności stosowaną przez Administratora Danych Osobowych dotyczącą ochrony danych osobowych. Podanie danych jest dobrowolne.
Szanujemy Twoją prywatność, zapoznaj się z polityką prywatności.
 
 
 
FAQ

Jak zamówić szkolenie ISO online?

Zamówienie indywidualne (dla 1 uczestnika)
Aby zamówić dostęp do szkolenia wypełnij formularz zamówienia dostępny tutaj.

Zamówienie grupowe
Aby zamówić 30-dniowy dostęp do szkolenia dla większej liczby osób pobierz zamówienie na szkolenie (.doc) oraz listę osób zgłaszanych na szkolenie (.xls), uzupełnij je i prześlij do nas na adres: szkolenia@iquelle.com. Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą, by ustalić warunki zakupu szkolenia oraz dogodny termin jego realizacji.

Zamówienie korporacyjne
Aby zamówić bezterminowy dostęp do wybranych szkoleń, które umieszczone zostaną na e-learningowej platformie Klienta*, napisz do nas: szkolenia@iquelle.com lub zadzwoń: (58) 735 02 22. Nasz konsultant ustali z Tobą korzystne warunki zakupu oraz przygotuje dla Ciebie indywidualną ofertę.

* Klientom, którzy nie posiadają platformy e-learningowej, a chcieliby skorzystać z oferty korporacyjnej, oferujemy dostęp do wybranych kursów ISO online za pośrednictwem naszej strony internetowej.Szkolenia ISO online - wymagania sprzętowe i programowe

Wymagania sprzętowe

Procesor: 1 Ghz (32/64-bit) lub szybszy

Pamięć RAM: 256 MB (zalecane 512MB lub więcej)

Wymagane łącze internetowe o prędkości: 256kb/s (zalecane 512kb/s lub szybsze)

Zalecana rozdzielczość ekranu: 800x600 lub większa

Klawiatura, mysz.

Głośniki lub słuchawki.

Wymagania programowe

System operacyjny: Microsoft Windows 2000/XP/2003/Vista/7, Linux, MacOS

Przeglądarka internetowa: Mozilla Firefox 2.x lub wyższa, Internet Explorer 6 ( zalecana wersja 7 lub wyższa), Safari 4 (lub wyższa), Google Chrome

Adobe Flash Player 10 lub nowszy (http://www.adobe.com/go/getflash)


Jak uruchomić szkolenie?

1. Wejdź na stronę http://www.iquelle.com/e-learning_ISO,17
2. Wprowadź w odpowiednie pola login oraz hasło, które otrzymałeś na podany w formularzu adres e-mail.
3. Kliknij na tytuł szkolenia, aby je rozpocząć.Czy udostępniona jest wersja demo szkolenia ISO online?

Aby obejrzeć wersje demonstracyjną szkolenia, kliknij tutaj.


Czy szkolenie ISO online mogę przerwać w dowolnym momencie?

Szkolenie ISO online można przerwać w dowolnym momencie, a następnie powrócić do niego w dogodnym terminie. Aby rozpocząć szkolenie od miejsca, w którym zostało przerwane przy ponownym uruchomieniu na pytanie: „Czy chcesz rozpocząć szkolenie od miejsca, w którym je przerwałeś?” należy wybrać odpowiedź: „Tak”.Czy udostępniony jest regulamin korzystania ze szkoleń ISO online?

Aby poznać regulamin kursów ISO online, kliknij tutaj.


Kiedy można otrzymać rabat?

Rabaty oferujemy przy zakupie dostępu do szkolenia dla większej liczby uczestników. W celu uzyskania informacji o możliwości uzyskania rabatu zapraszamy do kontaktu. Napisz do nas: szkolenia@iquelle.com lub zadzwoń (58) 735 02 22.

Aby poznać informacje dotyczące oferty korporacyjnej, kliknij tutaj.

Aby poznać informacje dotyczące oferty dla uczelni, kliknij tutaj.


Czy możliwe jest umieszczenie szkolenia na platformie LMS klienta?

Szkolenia mogą zostać umieszczone na platformie Klienta lub udostępnione przez firmowy intranet. Szkolenia zostały przygotowane zgodnie ze standardami SCORM, AICC. Istnieje także możliwość dostarczenia szkoleń ISO online na płytach CD lub DVD. Warunki i ceny przygotowania szkoleń na płytach CD lub DVD ustalane są indywidualnie z Klientem.Masz pytania? Napisz do nas: szkolenia@iquelle.com lub zadzwoń: (58) 735 02 22.
 
Copyrights IQuelle 2010
Projekt i realizacja:SWgroup CMS