Tu jesteś: Strona główna > E-learning ISO > ISO online - szkolenia dedykowane
 
Logowanie
E-learning ISO
 
 
Newsletter

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, adresu mailowego i nr. telefonu oraz, w przypadku szkoleń, adresu korespondencyjnego przez iQuelle Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (Administrator Danych Osobowych) w celu prezentacji oferty usług świadczonych przez iQuelle Sp. z o.o. oraz w celu uczestnictwa w szkoleniach organizowanych przez iQuelle Sp. z o.o. Poinformowano mnie o prawie wglądu do treści moich danych osobowych oraz ich poprawiania. Jednocześnie oświadczam, że zapoznałem się z Polityką Prywatności stosowaną przez Administratora Danych Osobowych dotyczącą ochrony danych osobowych. Podanie danych jest dobrowolne.
Szanujemy Twoją prywatność, zapoznaj się z polityką prywatności.
 
 
 
ISO online - szkolenia dedykowane

Oferujemy kompleksowe przygotowanie dedykowanych e-szkoleń z zakresu systemów zarządzania ISO.

 
Zaprojektowanie i opracowanie dedykowanych szkoleń e-learningowych ISO realizujemy w dwóch wariantach:
 
  • treść e-szkolenia przygotowana na podstawie materiałów dostarczonych przez Klienta
W tym wariancie Klient dostarcza materiały źródłowe, na podstawie których zostanie opracowana treść szkolenia e-learningowego, a następnie zespół ds. e-learningu iQuelle projektuje i opracowuje e-szkolenie.
 
  • treść e-szkolenia przygotowana przez konsultantów iQuelle
W drugim wariancie materiał merytoryczny szkolenia e-learningowego opracowują konsultanci iQuelle, a następnie jest on konsultowany z Klientem. Po uzyskaniu akceptacji treści szkolenia, zespół ds. e-learningu iQuelle przystępuje do opracowania e-szkolenia.
 
Niezależnie od wybranego wariantu przeprowadzamy analizę potrzeb oraz oferujemy doradztwo w zakresie doboru odpowiednich rozwiązań e-learningowych.
 
Jeśli jesteś zainteresowany dedykowanymi szkoleniami ISO online napisz do nas: szkolenia@iquelle.com lub zadzwoń: (58) 735 02 22.

 
Copyrights IQuelle 2010
Projekt i realizacja:SWgroup CMS