Tu jesteś: Strona główna > E-learning ISO > Jak zamówić szkolenie ISO online?
 
Logowanie
E-learning ISO
 
 
Newsletter

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, adresu mailowego i nr. telefonu oraz, w przypadku szkoleń, adresu korespondencyjnego przez iQuelle Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (Administrator Danych Osobowych) w celu prezentacji oferty usług świadczonych przez iQuelle Sp. z o.o. oraz w celu uczestnictwa w szkoleniach organizowanych przez iQuelle Sp. z o.o. Poinformowano mnie o prawie wglądu do treści moich danych osobowych oraz ich poprawiania. Jednocześnie oświadczam, że zapoznałem się z Polityką Prywatności stosowaną przez Administratora Danych Osobowych dotyczącą ochrony danych osobowych. Podanie danych jest dobrowolne.
Szanujemy Twoją prywatność, zapoznaj się z polityką prywatności.
 
 
 
Jak zamówić szkolenie ISO online?

Zamówienie indywidualne (dla 1 uczestnika)
Aby zamówić 30-dniowy dostęp indywidualny do szkolenia ISO, należy:

1. Kliknąć przycisk „Zamawiam” na stronie zawierającej opis wybranego szkolenia ISO online.
2. Wypełnić formularz zamówienia. Potwierdzenie zamówienia zostanie przesłane na adres e-mail podany w formularzu.
3. Dokonać płatności na konto iQuelle Sp. z o.o: 74 1500 1285 1212 8003 3860 0000 (III Oddział KB SA w Gdańsku).
 
Numer konta wraz z informacjami dodatkowymi zostanie przesłany w potwierdzeniu zamówienia na podany w formularzu adres e-mail. W tytule przelewu należy umieścić numer zamówienia (numer klienta).
 
4. Gdy płatność zostanie zaksięgowana na rachunku iQuelle Sp. z o.o., otrzymasz od nas dane do logowania. Prześlemy je na adres e-mail podany w formularzu zamówienia.

5. Faktura VAT zostanie wystawiona i przesłana na adres korespondencyjny w ciągu 7 dniu od zaksięgowania płatności na rachunku iQuelle Sp. z o.o.


Zamówienie grupowe

Aby zamówić 30-dniowy dostęp do szkolenia dla większej liczby osób pobierz zamówienie na szkolenie (.doc) oraz listę osób zgłaszanych na szkolenie (.xls), uzupełnij je i prześlij do nas na adres: szkolenia@iquelle.com. Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą, by ustalić warunki zakupu szkolenia oraz dogodny termin jego realizacji.


Zamówienie korporacyjne
Aby zamówić bezterminowy dostęp do wybranych szkoleń, które umieszczone zostaną na e-learningowej platformie Klienta*, napisz do nas: szkolenia@iquelle.com lub zadzwoń: (58) 735 02 22. Nasz konsultant ustali z Tobą korzystne warunki zakupu oraz przygotuje dla Ciebie indywidualną ofertę.

* Klientom, którzy nie posiadają platformy e-learningowej, a chcieliby skorzystać z oferty korporacyjnej, oferujemy dostęp do wybranych kursów ISO online za pośrednictwem naszej strony internetowej.

Pliki do pobrania:
 
 
Copyrights IQuelle 2010
Projekt i realizacja:SWgroup CMS