Tu jesteś: Strona główna > Aktualności > ISO 22301 - szkolenia, wdrożenia, audyt, e-learning
 
Aktualności
 
 
Newsletter

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, adresu mailowego i nr. telefonu oraz, w przypadku szkoleń, adresu korespondencyjnego przez iQuelle Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (Administrator Danych Osobowych) w celu prezentacji oferty usług świadczonych przez iQuelle Sp. z o.o. oraz w celu uczestnictwa w szkoleniach organizowanych przez iQuelle Sp. z o.o. Poinformowano mnie o prawie wglądu do treści moich danych osobowych oraz ich poprawiania. Jednocześnie oświadczam, że zapoznałem się z Polityką Prywatności stosowaną przez Administratora Danych Osobowych dotyczącą ochrony danych osobowych. Podanie danych jest dobrowolne.
Szanujemy Twoją prywatność, zapoznaj się z polityką prywatności.
 
 
 
2015-08-03 ISO 22301 - szkolenia, wdrożenia, audyt, e-learning
Przeprowadziliśmy kolejne szkolenia na audytora wewnętrznego Systemu Zarządzania Ciągłością Działania zgodnego z wymaganiami normy ISO 22301:2012.
_____________________________________________________________________________________________

System Zarządzania Ciągłością Działania zgodny z wymaganiami ISO 22301:2012, nastawiony jest na wykrycie i ocenę skutków przerwania krytycznych procesów biznesowych, przeanalizowanie zagrożeń i przygotowanie się organizacji na wypadek ziszczenia się „czarnych” scenariuszy – poprzez dobrze skonstruowane i przetestowane plany ciągłości działania.

Z zakresu ISO 22301 oferujemy: 

Już wkrótce do naszej oferty dodamy szkolenia ISO 22301 online, czyli szkolenia e-learningowe.
_____________________________________________________________________________________________

Masz pytania dotyczące ISO 22301? Napisz do nas: szkolenia@iquelle.com lub zadzwoń: (58) 735 02 22(58) 735 02 22.

 
Copyrights IQuelle 2010
Projekt i realizacja:SWgroup CMS