Tu jesteś: Strona główna > Aktualności > E-szkolenie z wymagań GHP i HACCP
 
Aktualności
 
 
Newsletter

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, adresu mailowego i nr. telefonu oraz, w przypadku szkoleń, adresu korespondencyjnego przez iQuelle Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (Administrator Danych Osobowych) w celu prezentacji oferty usług świadczonych przez iQuelle Sp. z o.o. oraz w celu uczestnictwa w szkoleniach organizowanych przez iQuelle Sp. z o.o. Poinformowano mnie o prawie wglądu do treści moich danych osobowych oraz ich poprawiania. Jednocześnie oświadczam, że zapoznałem się z Polityką Prywatności stosowaną przez Administratora Danych Osobowych dotyczącą ochrony danych osobowych. Podanie danych jest dobrowolne.
Szanujemy Twoją prywatność, zapoznaj się z polityką prywatności.
 
 
 
2014-02-10 E-szkolenie z wymagań GHP i HACCP
Oferujemy e-szkolenie "Dobre praktyki higieniczne - okresowe szkolenie utrwalające wiedzę". Szkolenie przeznaczone jest dla pracowników przedsiębiorstw sektora spożywczego.

Dobre Praktyki Higieniczne są podstawą do wdrożenia i prawidłowego funkcjonowania systemu zarządzania bezpieczeństwem żywności (HACCP). Wdrożenie zasad GHP jest obowiązkowe w przedsiębiorstwach sektora spożywczego, a od 11 lipca 2013 będzie obowiązkowe także dla przedsiębiorstw sektora kosmetycznego.
________________________________________________________________________________________________

Celem szkolenia jest utrwalenie zasad obowiązujących w zakładach przetwórstwa spożywczego oraz przybliżenie problemów związanych z bezpieczeństwem żywności, które najczęściej wykrywane są podczas audytów i kontroli urzędowych, a także w życiu codziennym.

Szkolenie zawiera omówienie podstawowych wymagań systemu HACCP w zakresie higieny, GHP i zasady ich interpretacji, przedstawienie techniki prawidłowego mycia rąk. Ćwiczenia przedstawiają jak prawidłowo przygotować się do pracy oraz w jaki sposób można zapobiec potencjalnym zagrożeniom bezpieczeństwa żywności.
________________________________________________________________________________________________

Opis szkolenia: Dobre praktyki higieniczne - okresowe szkolenie utrwalające wiedzę

Czas dostępu do szkolenia: 30 dni
Cena promocyjna: 98 zł

Zaświadczenie potwierdzające uczestnictwo w szkoleniu jest dostępne do pobrania przez uczestnika po ukończeniu szkolenia i pozytywnym zaliczeniu testu końcowego.
________________________________________________________________________________________________

Masz pytania? Zadzwoń: (58) 735 02 22 lub napisz: szkolenia@iquelle.com.

 
Copyrights IQuelle 2010
Projekt i realizacja:SWgroup CMS