Tu jesteś: Strona główna > Aktualności > Szkolenia Ochrona Danych Osobowych – e-szkolenie z wymagań UODO
 
Aktualności
 
 
Newsletter

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, adresu mailowego i nr. telefonu oraz, w przypadku szkoleń, adresu korespondencyjnego przez iQuelle Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (Administrator Danych Osobowych) w celu prezentacji oferty usług świadczonych przez iQuelle Sp. z o.o. oraz w celu uczestnictwa w szkoleniach organizowanych przez iQuelle Sp. z o.o. Poinformowano mnie o prawie wglądu do treści moich danych osobowych oraz ich poprawiania. Jednocześnie oświadczam, że zapoznałem się z Polityką Prywatności stosowaną przez Administratora Danych Osobowych dotyczącą ochrony danych osobowych. Podanie danych jest dobrowolne.
Szanujemy Twoją prywatność, zapoznaj się z polityką prywatności.
 
 
 
2013-07-26 Szkolenia Ochrona Danych Osobowych – e-szkolenie z wymagań UODO
Z przyjemnością informujemy, iż do oferty szkoleń ISO dodaliśmy szkolenie z ochrony danych osobowych. Celem szkolenia jest przedstawienie i interpretacja wymagań ustawy o ochronie danych osobowych (UODO), a także przedstawienie praktycznego wdrożenia wymagań ustawy o ochronie danych osobowych.

Szkolenia ODO otwarte organizujemy w Warszawie i Gdańsku. Szkolenia z Ochrony Danych Osobowych zamknięte przeprowadzamy w lokalizacji wskazanej przez Klienta.

E-szkolenie ODO

Już wkrótce do naszej oferty szkoleń e-learningowych dodamy szkolenia Ochrona Danych Osobowych online, czyli szkolenia ODO przez Internet. Jako pierwsze dostępne będzie szkolenie z wymagań ustawy o ochronie danych osobowych, które może być stosowane przed audytem wewnętrznym pod kątem zgodności z wymaganiami ustawy o ochronie danych osobowych (UODO) lub kontrolą GIODO.

______________________________________________________________________________________________

Masz pytania?
Napisz do nas: szkolenia@iquelle.com lub zadzwoń: (58) 735 02 22.

Jeśli jesteś zainteresowany szkoleniami ISO online, które właśnie przygotowujemy, zamów nasz bezpłatny newsletter, a powiadomimy Cię, gdy e-szkolenie zostanie dodane do oferty.
 
Copyrights IQuelle 2010
Projekt i realizacja:SWgroup CMS