Tu jesteś: Strona główna > Aktualności > Doskonalące szkolenia ISO przez Internet dla audytorów wewnętrznych
 
Aktualności
 
 
Newsletter

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, adresu mailowego i nr. telefonu oraz, w przypadku szkoleń, adresu korespondencyjnego przez iQuelle Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (Administrator Danych Osobowych) w celu prezentacji oferty usług świadczonych przez iQuelle Sp. z o.o. oraz w celu uczestnictwa w szkoleniach organizowanych przez iQuelle Sp. z o.o. Poinformowano mnie o prawie wglądu do treści moich danych osobowych oraz ich poprawiania. Jednocześnie oświadczam, że zapoznałem się z Polityką Prywatności stosowaną przez Administratora Danych Osobowych dotyczącą ochrony danych osobowych. Podanie danych jest dobrowolne.
Szanujemy Twoją prywatność, zapoznaj się z polityką prywatności.
 
 
 
2013-06-27 Doskonalące szkolenia ISO przez Internet dla audytorów wewnętrznych
W naszej ofercie szkoleń e-learningowych ISO znajdą Państwo szkolenia doskonalące dla audytorów wewnętrznych systemów zarządzania jakością oraz systemów zarządzania bezpieczeństwem informacji.

Są to szkolenie przeznaczone dla audytorów wewnętrznych i zewnętrznych, pełnomocników oraz wszystkich osób, które chcą w praktyczny sposób usystematyzować wiedzę z zakresu wykrywania i formułowania niezgodności.

Celem szkoleń jest udoskonalenie umiejętności wykrywania i formułowania niezgodności podczas przeprowadzania wewnętrznych i zewnętrznych audytów systemu zarządzania bezpieczeństwem informacji oraz systemu zarządzania jakością.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą szkoleń przez Internet. Więcej o e-szkoleniach:
audyty wewnętrzne wg PN-ISO/IEC 27001:2007 - wykrywanie i formułowanie niezgodności
audyty wewnętrzne wg PN-EN ISO 9001:2009 - wykrywanie i formułowanie niezgodności

W sprawie szkoleń ISO online, zapraszamy do kontaktu: (58) 735 02 22 lub szkolenia@iquelle.com.

 
Copyrights IQuelle 2010
Projekt i realizacja:SWgroup CMS