Tu jesteś: Strona główna > Aktualności > Szkolenie ISO/IEC 27001 online – wykrywanie i formułowanie niezgodności
 
Aktualności
 
 
Newsletter

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, adresu mailowego i nr. telefonu oraz, w przypadku szkoleń, adresu korespondencyjnego przez iQuelle Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (Administrator Danych Osobowych) w celu prezentacji oferty usług świadczonych przez iQuelle Sp. z o.o. oraz w celu uczestnictwa w szkoleniach organizowanych przez iQuelle Sp. z o.o. Poinformowano mnie o prawie wglądu do treści moich danych osobowych oraz ich poprawiania. Jednocześnie oświadczam, że zapoznałem się z Polityką Prywatności stosowaną przez Administratora Danych Osobowych dotyczącą ochrony danych osobowych. Podanie danych jest dobrowolne.
Szanujemy Twoją prywatność, zapoznaj się z polityką prywatności.
 
 
 
2013-03-04 Szkolenie ISO/IEC 27001 online – wykrywanie i formułowanie niezgodności
Do naszej oferty szkoleń e-learningowych dodaliśmy nowe szkolenie z serii ISO/IEC 27001 online.

Celem szkolenia jest udoskonalenie umiejętności wykrywania i formułowania niezgodności podczas przeprowadzania wewnętrznych i zewnętrznych audytów systemu zarządzania bezpieczeństwem informacji w organizacji. Szkolenie może być również stosowane przed audytem wewnętrznym lub prowadzonym przez jednostkę certyfikującą audytem nadzoru bądź recertyfikacyjnym ISO/IEC 27001:2005.

Zapraszamy do zapoznania się z informacjami na temat szkolenia „Audyty wewnętrzne wg PN-ISO/IEC 27001:2007 - wykrywanie i formułowanie niezgodności”.

 
Copyrights IQuelle 2010
Projekt i realizacja:SWgroup CMS