Tu jesteś: Strona główna > Aktualności > Wdrożenie GHP/HACCP + e-szkolenie z wymagań GHP w atrakcyjnej cenie
 
Aktualności
 
 
Newsletter

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, adresu mailowego i nr. telefonu oraz, w przypadku szkoleń, adresu korespondencyjnego przez iQuelle Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (Administrator Danych Osobowych) w celu prezentacji oferty usług świadczonych przez iQuelle Sp. z o.o. oraz w celu uczestnictwa w szkoleniach organizowanych przez iQuelle Sp. z o.o. Poinformowano mnie o prawie wglądu do treści moich danych osobowych oraz ich poprawiania. Jednocześnie oświadczam, że zapoznałem się z Polityką Prywatności stosowaną przez Administratora Danych Osobowych dotyczącą ochrony danych osobowych. Podanie danych jest dobrowolne.
Szanujemy Twoją prywatność, zapoznaj się z polityką prywatności.
 
 
 
2012-11-26 Wdrożenie GHP/HACCP + e-szkolenie z wymagań GHP w atrakcyjnej cenie
Z przyjemnością informujemy iż Klienci, którzy do 31 grudnia 2012 zdecydują się skorzystać z naszej oferty z zakresu wdrożenia Dobrych Praktyk Higienicznych i/lub systemu HACCP, będą mieli możliwość zakupu szkolenia e-learningowego Dobre praktyki higieniczne – okresowe szkolenie utrwalające wiedzę w bardzo atrakcyjnej cenie.

Dobre Praktyki Higieniczne (GHP) są podstawą do wdrożenia systemu HACCP (Analiza zagrożeń i krytyczny punkt kontroli). Spełnianie wymagań GHP jest obowiązkowe we wszystkich przedsiębiorstwach sektora spożywczego.

E-szkolenie przeznaczone jest dla pracowników przedsiębiorstw sektora spożywczego.


Zapraszamy do kontaktu: (58) 735 02 22 lub iquelle@iquelle.com.
 
Copyrights IQuelle 2010
Projekt i realizacja:SWgroup CMS