Tu jesteś: Strona główna > Aktualności > Zintegrowane systemy zarządzania ISO/IEC 27001, PN-N 18001 oraz ISO 14001 w spółkach Grupy PKN Orlen...
 
Aktualności
 
 
Newsletter

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, adresu mailowego i nr. telefonu oraz, w przypadku szkoleń, adresu korespondencyjnego przez iQuelle Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (Administrator Danych Osobowych) w celu prezentacji oferty usług świadczonych przez iQuelle Sp. z o.o. oraz w celu uczestnictwa w szkoleniach organizowanych przez iQuelle Sp. z o.o. Poinformowano mnie o prawie wglądu do treści moich danych osobowych oraz ich poprawiania. Jednocześnie oświadczam, że zapoznałem się z Polityką Prywatności stosowaną przez Administratora Danych Osobowych dotyczącą ochrony danych osobowych. Podanie danych jest dobrowolne.
Szanujemy Twoją prywatność, zapoznaj się z polityką prywatności.
 
 
 
2012-11-12 Zintegrowane systemy zarządzania ISO/IEC 27001, PN-N 18001 oraz ISO 14001 w spółkach Grupy PKN Orlen S.A.
Z satysfakcją informujemy, iż z sukcesem zakończyliśmy wdrożenie zintegrowanych systemów zarządzania w trzech spółkach Grupy PKN Orlen S.A.

W ramach projektu wdrożyliśmy System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji, System Zarządzania Bezpieczeństwem i Higieną Pracy oraz System Zarządzania Środowiskowego. Przeprowadziliśmy także szkolenia ISO z zakresu normy ISO/IEC 27001, PN-N 18001 oraz ISO 14001.

Serdecznie dziękujemy za współpracę.
 
Copyrights IQuelle 2010
Projekt i realizacja:SWgroup CMS