Tu jesteś: Strona główna > Aktualności > Szkolenia GHP przez Internet już dostępne
 
Aktualności
 
 
Newsletter

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, adresu mailowego i nr. telefonu oraz, w przypadku szkoleń, adresu korespondencyjnego przez iQuelle Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (Administrator Danych Osobowych) w celu prezentacji oferty usług świadczonych przez iQuelle Sp. z o.o. oraz w celu uczestnictwa w szkoleniach organizowanych przez iQuelle Sp. z o.o. Poinformowano mnie o prawie wglądu do treści moich danych osobowych oraz ich poprawiania. Jednocześnie oświadczam, że zapoznałem się z Polityką Prywatności stosowaną przez Administratora Danych Osobowych dotyczącą ochrony danych osobowych. Podanie danych jest dobrowolne.
Szanujemy Twoją prywatność, zapoznaj się z polityką prywatności.
 
 
 
2012-10-22 Szkolenia GHP przez Internet już dostępne
Z przyjemnością informujemy, iż do oferty szkoleń ISO online dodaliśmy nowe szkolenie z serii GHP online - "Dobre Praktyki Higieniczne - okresowe szkolenie utrwalające wiedzę".

Szkolenie przeznaczone jest dla pracowników przedsiębiorstw sektora spożywczego.

Dobre Praktyki Higieniczne są podstawą do wdrożenia i prawidłowego funkcjonowania systemu zarządzania bezpieczeństwem żywności (HACCP). Wdrożenie zasad GHP jest obowiązkowe w przedsiębiorstwach sektora spożywczego, a od 11 lipca 2013 będzie obowiązkowe także dla przedsiębiorstw sektora kosmetycznego.

Celem szkolenia jest utrwalenie zasad obowiązujących w zakładach przetwórstwa spożywczego oraz przybliżenie problemów związanych z bezpieczeństwem żywności, które najczęściej wykrywane są podczas audytów i kontroli urzędowych, a także w życiu codziennym.

Szkolenie zawiera omówienie podstawowych wymagań systemu HACCP w zakresie higieny, GHP i zasady ich interpretacji, przedstawienie techniki prawidłowego mycia rąk. Ćwiczenia przedstawiają jak prawidłowo przygotować się do pracy oraz w jaki sposób można zapobiec potencjalnym zagrożeniom bezpieczeństwa żywności.

Uwaga! Szkolenia dedykowane
Istnieje możliwość rozszerzenia e-szkolenia GHP o podstawowe informacje dotyczące dobrych praktyk produkcyjnych GMP. Dedykowane szkolenia mogą zostać także uzupełnione o załączniki, będące materiałami wewnętrznymi firmy np. dokumenty dotyczące wymagań GMP i/lub GHP stosowanych w firmie.

Zapraszamy do zapoznania się z informacjami na temat szkolenia. Więcej.


 
Copyrights IQuelle 2010
Projekt i realizacja:SWgroup CMS