Tu jesteś: Strona główna > Aktualności > Wdrożenie ISO/IEC 27001 + szkolenie ISO/IEC 27001 w atrakcyjnej cenie
 
Aktualności
 
 
Newsletter

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, adresu mailowego i nr. telefonu oraz, w przypadku szkoleń, adresu korespondencyjnego przez iQuelle Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (Administrator Danych Osobowych) w celu prezentacji oferty usług świadczonych przez iQuelle Sp. z o.o. oraz w celu uczestnictwa w szkoleniach organizowanych przez iQuelle Sp. z o.o. Poinformowano mnie o prawie wglądu do treści moich danych osobowych oraz ich poprawiania. Jednocześnie oświadczam, że zapoznałem się z Polityką Prywatności stosowaną przez Administratora Danych Osobowych dotyczącą ochrony danych osobowych. Podanie danych jest dobrowolne.
Szanujemy Twoją prywatność, zapoznaj się z polityką prywatności.
 
 
 
2012-09-19 Wdrożenie ISO/IEC 27001 + szkolenie ISO/IEC 27001 w atrakcyjnej cenie
Z przyjemnością informujemy iż Klienci, którzy do 31 października 2012 zdecydują się na skorzystanie z naszej oferty z zakresu wdrożenia Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji zgodnego z normą ISO/IEC 27001:2005, otrzymają atrakcyjną cenę szkolenia e-learningowego Vademecum bezpieczeństwa informacji - znajomość i przestrzeganie podstawowych polityk.

W ramach wdrożenia Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji zapewniamy:
• pełne wsparcie merytoryczne w przeprowadzeniu analizy ryzyka, wdrożeniu zabezpieczeń oraz stworzeniu kompletnej dokumentacji systemu
• pomoc przy stworzeniu rozsądnej metodyki pomiaru skuteczności zabezpieczeń
• komplet szkoleń towarzyszących wdrożeniu systemu i podnoszących świadomość pracowników
• szkolenia dla audytorów wewnętrznych i pełnomocnika kierownictwa, zakończone wydaniem certyfikatu
• wsparcie w przeprowadzeniu audytów wewnętrznych i przeglądu zarządzania
• asystę podczas audytu certyfikacyjnego Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji

Szkolenie e-learningowe
"Vademecum bezpieczeństwa informacji - znajomość i przestrzeganie podstawowych polityk"


Celem szkolenia jest zwiększenie świadomości pracowników co do kluczowych, praktycznych zagadnień związanych z bezpieczeństwem informacji oraz przygotowanie ich do zaplanowanego w organizacji audytu certyfikacyjnego Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji na zgodność z wymaganiami normy ISO/IEC 27001:2005.

Szkolenie może być również stosowane przed audytem wewnętrznym lub prowadzonym przez jednostkę certyfikującą audytem nadzoru bądź recertyfikacyjnym ISO/IEC 27001:2005.

Zapraszamy do kontaktu: (58) 735 02 22 lub iquelle@iquelle.com.

 
Copyrights IQuelle 2010
Projekt i realizacja:SWgroup CMS