Tu jesteś: Strona główna > Aktualności > ISO 19011:2011 – audytowanie systemów zarządzania ISO
 
Aktualności
 
 
Newsletter

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, adresu mailowego i nr. telefonu oraz, w przypadku szkoleń, adresu korespondencyjnego przez iQuelle Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (Administrator Danych Osobowych) w celu prezentacji oferty usług świadczonych przez iQuelle Sp. z o.o. oraz w celu uczestnictwa w szkoleniach organizowanych przez iQuelle Sp. z o.o. Poinformowano mnie o prawie wglądu do treści moich danych osobowych oraz ich poprawiania. Jednocześnie oświadczam, że zapoznałem się z Polityką Prywatności stosowaną przez Administratora Danych Osobowych dotyczącą ochrony danych osobowych. Podanie danych jest dobrowolne.
Szanujemy Twoją prywatność, zapoznaj się z polityką prywatności.
 
 
 
2012-09-03 ISO 19011:2011 – audytowanie systemów zarządzania ISO
Przypominamy iż norma ISO 19011:2011 zastąpiła dotychczasową normę ISO 19011:2003.

Podobnie jak poprzednia norma, nowy standard zawiera wytyczne do audytowania systemów zarządzania ISO. W obecnym wydaniu akcentuje się, że zasady  te dotyczą jakiegokolwiek systemu zarządzania ISO. Ponadto, oprócz uporządkowania i przeredagowania tekstu, wprowadzono zmiany, wśród których można wymienić np. wzmocnienie roli procesu określania kompetencji oraz oceny pracy audytorów, czy też wprowadzenie nowego załącznika B, który zawiera dodatkowe wskazówki dla audytorów w zakresie planowania i prowadzenia audytów.

Wszystkie szkolenia ISO z naszej oferty zostały przystosowane do wymagań normy ISO 19011:2011. Na szkoleniach dla audytorów wewnętrznych omawiamy zarys struktury i podstawowe wymagania normy ISO 19011:2011 oraz zmiany w stosunku do poprzedniego wydania normy ISO 19011:2003.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą szkoleń ISO.
 
Copyrights IQuelle 2010
Projekt i realizacja:SWgroup CMS