Tu jesteś: Strona główna > Aktualności > ISCC/REDcert - wdrożenia, szkolenia
 
Aktualności
 
 
Newsletter

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, adresu mailowego i nr. telefonu oraz, w przypadku szkoleń, adresu korespondencyjnego przez iQuelle Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (Administrator Danych Osobowych) w celu prezentacji oferty usług świadczonych przez iQuelle Sp. z o.o. oraz w celu uczestnictwa w szkoleniach organizowanych przez iQuelle Sp. z o.o. Poinformowano mnie o prawie wglądu do treści moich danych osobowych oraz ich poprawiania. Jednocześnie oświadczam, że zapoznałem się z Polityką Prywatności stosowaną przez Administratora Danych Osobowych dotyczącą ochrony danych osobowych. Podanie danych jest dobrowolne.
Szanujemy Twoją prywatność, zapoznaj się z polityką prywatności.
 
 
 
2012-08-01 ISCC/REDcert - wdrożenia, szkolenia
Wdrożenia systemów zrównoważonego rozwoju biopaliw i biomasy zyskują na popularności, ponieważ produkcja biomasy i biopaliw w ostatnim czasie stała się ważnym źródłem energii odnawialnej w Europie i na Świecie.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą z zakresu wdrożenia ISCC/REDcert oraz szkoleń z wymagań systemów ISCC i REDcert.
 
Copyrights IQuelle 2010
Projekt i realizacja:SWgroup CMS