Tu jesteś: Strona główna > Aktualności > GHP/GMP - wdrożenia, szkolenia, audyty
 
Aktualności
 
 
Newsletter

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, adresu mailowego i nr. telefonu oraz, w przypadku szkoleń, adresu korespondencyjnego przez iQuelle Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (Administrator Danych Osobowych) w celu prezentacji oferty usług świadczonych przez iQuelle Sp. z o.o. oraz w celu uczestnictwa w szkoleniach organizowanych przez iQuelle Sp. z o.o. Poinformowano mnie o prawie wglądu do treści moich danych osobowych oraz ich poprawiania. Jednocześnie oświadczam, że zapoznałem się z Polityką Prywatności stosowaną przez Administratora Danych Osobowych dotyczącą ochrony danych osobowych. Podanie danych jest dobrowolne.
Szanujemy Twoją prywatność, zapoznaj się z polityką prywatności.
 
 
 
2012-07-10 GHP/GMP - wdrożenia, szkolenia, audyty
Z przyjemnością informujemy, iż gama oferowanych przez na szkoleń ISO poszerzyła się o dwa nowe produkty: GMP (Dobre Praktyki Produkcyjne) oraz GHP (Dobre Praktyki Higieniczne).

Dobre Praktyki Higieniczne i Produkcyjne są podstawą do wdrożenia i prawidłowego funkcjonowania systemu zarządzania bezpieczeństwem żywności (HACCP, ISO 22000). Stosowanie standardów GHP i GMP jest obowiązkowe w przedsiębiorstwach sektora spożywczego, a od 11 lipca 2013 także sektora kosmetycznego.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z informacjami na temat szkoleń GMP/GHP. Więcej.

 
Copyrights IQuelle 2010
Projekt i realizacja:SWgroup CMS