Tu jesteś: Strona główna > Aktualności > Wykrywanie i formułowanie niezgodności - szkolenie ISO 9001 online
 
Aktualności
 
 
Newsletter

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, adresu mailowego i nr. telefonu oraz, w przypadku szkoleń, adresu korespondencyjnego przez iQuelle Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (Administrator Danych Osobowych) w celu prezentacji oferty usług świadczonych przez iQuelle Sp. z o.o. oraz w celu uczestnictwa w szkoleniach organizowanych przez iQuelle Sp. z o.o. Poinformowano mnie o prawie wglądu do treści moich danych osobowych oraz ich poprawiania. Jednocześnie oświadczam, że zapoznałem się z Polityką Prywatności stosowaną przez Administratora Danych Osobowych dotyczącą ochrony danych osobowych. Podanie danych jest dobrowolne.
Szanujemy Twoją prywatność, zapoznaj się z polityką prywatności.
 
 
 
2012-06-21 Wykrywanie i formułowanie niezgodności - szkolenie ISO 9001 online
Z przyjemnością informujemy, że oferujemy e-learningowe szkolenie ISO, którego celem jest udoskonalenie umiejętności wykrywania i formułowania niezgodności podczas przeprowadzania wewnętrznych i zewnętrznych audytów systemu zarządzania jakością w organizacji.

Zapraszamy do zapoznania się z informacjami na temat szkolenia Audyty wewnętrzne wg PN-EN ISO 9001:2009 - wykrywanie i formułowanie niezgodności”.

 
Copyrights IQuelle 2010
Projekt i realizacja:SWgroup CMS