Tu jesteś: Strona główna > Aktualności > Vademecum bezpieczeństwa informacji - szkolenie ISO/IEC 27001 przez Internet
 
Aktualności
 
 
Newsletter

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, adresu mailowego i nr. telefonu oraz, w przypadku szkoleń, adresu korespondencyjnego przez iQuelle Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (Administrator Danych Osobowych) w celu prezentacji oferty usług świadczonych przez iQuelle Sp. z o.o. oraz w celu uczestnictwa w szkoleniach organizowanych przez iQuelle Sp. z o.o. Poinformowano mnie o prawie wglądu do treści moich danych osobowych oraz ich poprawiania. Jednocześnie oświadczam, że zapoznałem się z Polityką Prywatności stosowaną przez Administratora Danych Osobowych dotyczącą ochrony danych osobowych. Podanie danych jest dobrowolne.
Szanujemy Twoją prywatność, zapoznaj się z polityką prywatności.
 
 
 
2012-06-01 Vademecum bezpieczeństwa informacji - szkolenie ISO/IEC 27001 przez Internet
Do naszej oferty szkoleń e-learningowych dodaliśmy nowe szkolenie z serii ISO 27001 online. Jako pierwsze szkolenie z serii ISO 27001 online udostępniliśmy szkolenie „Vademecum bezpieczeństwa informacji - znajomość i przestrzeganie podstawowych polityk”.

To szkolenie pomoże przygotować się do zaplanowanego audytu certyfikacyjnego Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji na zgodność z wymaganiami normy ISO/IEC 27001:2005. Szkolenie może być również stosowane przed audytem wewnętrznym lub prowadzonym przez jednostkę certyfikującą audytem nadzoru bądź recertyfikacyjnym ISO/IEC 27001:2005.

Zapraszamy do zapoznania się z informacjami na temat szkolenia. Więcej.
 
Copyrights IQuelle 2010
Projekt i realizacja:SWgroup CMS