Tu jesteś: Strona główna > Aktualności > ISO/IEC 27001:2005 oraz ISO 9001:2008 w Capgemini
 
Aktualności
 
 
Newsletter

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, adresu mailowego i nr. telefonu oraz, w przypadku szkoleń, adresu korespondencyjnego przez iQuelle Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (Administrator Danych Osobowych) w celu prezentacji oferty usług świadczonych przez iQuelle Sp. z o.o. oraz w celu uczestnictwa w szkoleniach organizowanych przez iQuelle Sp. z o.o. Poinformowano mnie o prawie wglądu do treści moich danych osobowych oraz ich poprawiania. Jednocześnie oświadczam, że zapoznałem się z Polityką Prywatności stosowaną przez Administratora Danych Osobowych dotyczącą ochrony danych osobowych. Podanie danych jest dobrowolne.
Szanujemy Twoją prywatność, zapoznaj się z polityką prywatności.
 
 
 
2012-05-02 ISO/IEC 27001:2005 oraz ISO 9001:2008 w Capgemini

Z przyjemnością informujemy, iż pomyślnie zakończył się audyt certyfikacyjny u naszego kolejnego Klienta. Kilka miesięcy współpracy konsultantów firmy iQuelle z pracownikami Capgemini zostało uwieńczone uzyskaniem certyfikatu Systemu Zarządzania Jakością na zgodność z normą ISO 9001:2008 oraz certyfikatu Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji na zgodność z normą ISO/IEC 27001:2005.

Audyt przeprowadzony został przez jednostkę certyfikująca SGS Polska Sp. z o.o.

Serdecznie dziękujemy za współpracę, gratulujemy zaangażowania załogi w proces opracowywania systemu oraz sukcesu jakim jest uzyskanie certyfikatu potwierdzającego wysoką jakość świadczonych usług.
 

 
Copyrights IQuelle 2010
Projekt i realizacja:SWgroup CMS