Tu jesteś: Strona główna > Aktualności > Szkolenia ISO/IEC 17025:2005
 
Aktualności
 
 
Newsletter

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, adresu mailowego i nr. telefonu oraz, w przypadku szkoleń, adresu korespondencyjnego przez iQuelle Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (Administrator Danych Osobowych) w celu prezentacji oferty usług świadczonych przez iQuelle Sp. z o.o. oraz w celu uczestnictwa w szkoleniach organizowanych przez iQuelle Sp. z o.o. Poinformowano mnie o prawie wglądu do treści moich danych osobowych oraz ich poprawiania. Jednocześnie oświadczam, że zapoznałem się z Polityką Prywatności stosowaną przez Administratora Danych Osobowych dotyczącą ochrony danych osobowych. Podanie danych jest dobrowolne.
Szanujemy Twoją prywatność, zapoznaj się z polityką prywatności.
 
 
 
2012-02-06 Szkolenia ISO/IEC 17025:2005
ISO/IEC 17025 to norma opisująca wszelkie wymagania dotyczące kompetencji laboratorium badawczych i wzorcujących. Wdrażając ISO/IEC 17025 spełnione zostaną jednocześnie wymagania ISO 9001. Norma składa się z dwóch części: części dotyczącej zarządzania laboratorium oraz części technicznej dotyczącej wymagań technicznych dla metod badań lub wzorcowań.

Poprzez wdrożenie ISO/IEC 17025 organizacja zaświadczy, iż wszystkie badania prowadzone w laboratorium są zgodne z normą, odpowiednią dla wybranej metody badań. Jest to również gwarancja, że wyniki otrzymywane na podstawie badań są wiarygodne i dokładne.

Aby szerzej zapoznać się z tematyką ISO/IEC 17025 zapraszamy na cykl szkoleń. Więcej.
 
 
 
Copyrights IQuelle 2010
Projekt i realizacja:SWgroup CMS