Tu jesteś: Strona główna > Aktualności > Audytor wewnętrzny systemu zarządzania usługami IT zgodny z normą ISO/IEC 20000:2005 oraz ITIL
 
Aktualności
 
 
Newsletter

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, adresu mailowego i nr. telefonu oraz, w przypadku szkoleń, adresu korespondencyjnego przez iQuelle Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (Administrator Danych Osobowych) w celu prezentacji oferty usług świadczonych przez iQuelle Sp. z o.o. oraz w celu uczestnictwa w szkoleniach organizowanych przez iQuelle Sp. z o.o. Poinformowano mnie o prawie wglądu do treści moich danych osobowych oraz ich poprawiania. Jednocześnie oświadczam, że zapoznałem się z Polityką Prywatności stosowaną przez Administratora Danych Osobowych dotyczącą ochrony danych osobowych. Podanie danych jest dobrowolne.
Szanujemy Twoją prywatność, zapoznaj się z polityką prywatności.
 
 
 
2011-11-29 Audytor wewnętrzny systemu zarządzania usługami IT zgodny z normą ISO/IEC 20000:2005 oraz ITIL

Serdecznie zapraszamy na trzydniowe szkolenia dla kandydatów na Audytora wewnętrznego systemu zarządzania usługami IT.

W pierwszym dniu szkolenia uczestnicy zapoznają się z najlepszymi praktykami w zakresie realizacji procesów zarządzania usługami IT: planowania i wdrażania nowych i zmienionych usług, procesu realizacji usług, procesu zarządzania relacjami, procesu rozwiązywania problemów oraz procesu kontroli i wydań.

Dzień drugi i trzeci to poznanie procesu i zasad audytowania SZUIT, skuteczne techniki audytowania, dokumentowanie obserwacji z audytów oraz przeprowadzanie działań poaudytowych.

W celu uzupełnienia i poparcia wiedzy teoretycznej wykonywanę są ćwiczenia. Szkolenia prowadzone są przez wieloletnich ekspertów systemów IT, a ich wiedza i kompetencje poparte są wieloletnimi doświadczeniami w zarządzaniu, doradztwie i audytach. Zapraszamy. Więcej.

 
Copyrights IQuelle 2010
Projekt i realizacja:SWgroup CMS