Tu jesteś: Strona główna > Aktualności > Szkolenia z zakresu normy ISO/IEC 27001 na Uniwersytecie Łódzkim
 
Aktualności
 
 
Newsletter

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, adresu mailowego i nr. telefonu oraz, w przypadku szkoleń, adresu korespondencyjnego przez iQuelle Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (Administrator Danych Osobowych) w celu prezentacji oferty usług świadczonych przez iQuelle Sp. z o.o. oraz w celu uczestnictwa w szkoleniach organizowanych przez iQuelle Sp. z o.o. Poinformowano mnie o prawie wglądu do treści moich danych osobowych oraz ich poprawiania. Jednocześnie oświadczam, że zapoznałem się z Polityką Prywatności stosowaną przez Administratora Danych Osobowych dotyczącą ochrony danych osobowych. Podanie danych jest dobrowolne.
Szanujemy Twoją prywatność, zapoznaj się z polityką prywatności.
 
 
 
2011-11-16 Szkolenia z zakresu normy ISO/IEC 27001 na Uniwersytecie Łódzkim

Mamy przyjemność poinformować Państwa, iż nasi trenerzy prowadzą cyklicznie organizowane szkolenia w zakresie bezpieczeństwa informacji zgodnie z wymaganiami normy ISO/IEC 27001:2005 dla studentów Uniwersytetu Łódzkiego.

Celem szkoleń jest zaznajomienie uczestników z wiedzą na temat wymagań standardu ISO/IEC 27001:2005 w zakresie budowy, funkcjonowania, monitorowania i doskonalenia systemu zarządzania bezpieczeństwem informacji.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za zaangażowanie oraz miłą atmosferę w trakcie szkoleń.


 

 
Copyrights IQuelle 2010
Projekt i realizacja:SWgroup CMS