Tu jesteś: Strona główna > Aktualności > Szkolenia PN-EN ISO/IEC 17025:2005
 
Aktualności
 
 
Newsletter

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, adresu mailowego i nr. telefonu oraz, w przypadku szkoleń, adresu korespondencyjnego przez iQuelle Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (Administrator Danych Osobowych) w celu prezentacji oferty usług świadczonych przez iQuelle Sp. z o.o. oraz w celu uczestnictwa w szkoleniach organizowanych przez iQuelle Sp. z o.o. Poinformowano mnie o prawie wglądu do treści moich danych osobowych oraz ich poprawiania. Jednocześnie oświadczam, że zapoznałem się z Polityką Prywatności stosowaną przez Administratora Danych Osobowych dotyczącą ochrony danych osobowych. Podanie danych jest dobrowolne.
Szanujemy Twoją prywatność, zapoznaj się z polityką prywatności.
 
 
 
2011-10-17 Szkolenia PN-EN ISO/IEC 17025:2005

ISO/IEC 17025 to norma opisująca wszystkie wymagania dla laboratoriów badawczych i wzorcujących, które chcą uzyskać akredytację Polskiego Centrum Akredytacji (PCA).

Akredytacja jest udzielana na wniosek laboratoriów, po dokonaniu ich oceny i potwierdzeniu, że spełniają określone wymagania i warunki. Jednym z podstawowych elementów wymagań jest kompetentny i dobrze przeszkolony personel laboratorium.

Serdecznie zapraszamy na szkolenia oferowane w zakresie systemu PN-EN ISO/IEC 17025:2005. Więcej.

 
Copyrights IQuelle 2010
Projekt i realizacja:SWgroup CMS