Tu jesteś: Strona główna > Aktualności > Nowy harmonogram szkoleń na drugie półrocze 2011
 
Aktualności
 
 
Newsletter

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, adresu mailowego i nr. telefonu oraz, w przypadku szkoleń, adresu korespondencyjnego przez iQuelle Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (Administrator Danych Osobowych) w celu prezentacji oferty usług świadczonych przez iQuelle Sp. z o.o. oraz w celu uczestnictwa w szkoleniach organizowanych przez iQuelle Sp. z o.o. Poinformowano mnie o prawie wglądu do treści moich danych osobowych oraz ich poprawiania. Jednocześnie oświadczam, że zapoznałem się z Polityką Prywatności stosowaną przez Administratora Danych Osobowych dotyczącą ochrony danych osobowych. Podanie danych jest dobrowolne.
Szanujemy Twoją prywatność, zapoznaj się z polityką prywatności.
 
 
 
2011-06-27 Nowy harmonogram szkoleń na drugie półrocze 2011
Opublikowaliśmy nowy harmonogram szkoleń otwartych na drugie półrocze 2011. Z przyjemnością informujemy też, iż gama oferowanych przez nas szkoleń poszerzyła się o nowy produkt – normę EN 15838.

Mieliśmy już przyjemność przeprowadzać szkolenie z europejskiej normy jakościowej zarządzania dla call center między innymi dla firmy BNP Paribas Fortis.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z informacjami na temat nowego harmonogramu szkoleń. Więcej.

 
 

 
Copyrights IQuelle 2010
Projekt i realizacja:SWgroup CMS