Tu jesteś: Strona główna > Aktualności > Szkolenia na Politechnice Gdańskiej
 
Aktualności
 
 
Newsletter

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, adresu mailowego i nr. telefonu oraz, w przypadku szkoleń, adresu korespondencyjnego przez iQuelle Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (Administrator Danych Osobowych) w celu prezentacji oferty usług świadczonych przez iQuelle Sp. z o.o. oraz w celu uczestnictwa w szkoleniach organizowanych przez iQuelle Sp. z o.o. Poinformowano mnie o prawie wglądu do treści moich danych osobowych oraz ich poprawiania. Jednocześnie oświadczam, że zapoznałem się z Polityką Prywatności stosowaną przez Administratora Danych Osobowych dotyczącą ochrony danych osobowych. Podanie danych jest dobrowolne.
Szanujemy Twoją prywatność, zapoznaj się z polityką prywatności.
 
 
 
2011-04-05 Szkolenia na Politechnice Gdańskiej
Miło nam poinformować, iż 2 kwietnia zakończyliśmy realizację projektu dotyczącą przeprowadzenia serii szkoleń z zakresu bezpieczeństwa informacji zgodnie z wymaganiami normy ISO 27001:2005 dla studentów Politechniki Gdańskiej.

Celem szkolenia było zapoznanie uczestników z wiedzą na temat wymagań standardu ISO 27001:2005 w zakresie budowy, funkcjonowania, monitorowania i doskonalenia systemu zarządzania bezpieczeństwem informacji.
 
Uczestnikom dziękujemy za zaangażowanie oraz miłą atmosferę w trakcie szkoleń.
 
 
Copyrights IQuelle 2010
Projekt i realizacja:SWgroup CMS