Tu jesteś: Strona główna > Aktualności > Szkolenia w PKN Orlen S.A.
 
Aktualności
 
 
Newsletter

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, adresu mailowego i nr. telefonu oraz, w przypadku szkoleń, adresu korespondencyjnego przez iQuelle Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (Administrator Danych Osobowych) w celu prezentacji oferty usług świadczonych przez iQuelle Sp. z o.o. oraz w celu uczestnictwa w szkoleniach organizowanych przez iQuelle Sp. z o.o. Poinformowano mnie o prawie wglądu do treści moich danych osobowych oraz ich poprawiania. Jednocześnie oświadczam, że zapoznałem się z Polityką Prywatności stosowaną przez Administratora Danych Osobowych dotyczącą ochrony danych osobowych. Podanie danych jest dobrowolne.
Szanujemy Twoją prywatność, zapoznaj się z polityką prywatności.
 
 
 
2010-12-20 Szkolenia w PKN Orlen S.A.

Miło nam poinformować, iż z sukcesem zakończyliśmy realizację projektu dotyczącego przeprowadzenia serii szkoleń z zakresu zintegrowanego systemu zarządzania jakością, środowiskiem, bezpieczeństwem i higieną pracy oraz bezpieczeństwem informacji zgodnie z wymaganiami norm ISO 9001:2008, ISO 14001:2004, PN-N-18001:2004 oraz ISO 27001:2005 dla PKN Orlen S.A. w Płocku.

Wysoki poziom wiedzy uczestników spowodował, że nasze szkolenia stały się okazją do bardzo ciekawej wymiany doświadczeń. Uczestnikami szkolenia była m.in. kadra kierownicza oraz pracownicy działu systemów zarządzania w PKN Orlen S.A.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom szkolenia.
 

 
Copyrights IQuelle 2010
Projekt i realizacja:SWgroup CMS