Tu jesteś: Strona główna > Aktualności > Zapraszamy do udziału w konferencji z zakresu Bezpieczeństwa informacji - prosimy o zgłoszenia.
 
Aktualności
 
 
Newsletter

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, adresu mailowego i nr. telefonu oraz, w przypadku szkoleń, adresu korespondencyjnego przez iQuelle Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (Administrator Danych Osobowych) w celu prezentacji oferty usług świadczonych przez iQuelle Sp. z o.o. oraz w celu uczestnictwa w szkoleniach organizowanych przez iQuelle Sp. z o.o. Poinformowano mnie o prawie wglądu do treści moich danych osobowych oraz ich poprawiania. Jednocześnie oświadczam, że zapoznałem się z Polityką Prywatności stosowaną przez Administratora Danych Osobowych dotyczącą ochrony danych osobowych. Podanie danych jest dobrowolne.
Szanujemy Twoją prywatność, zapoznaj się z polityką prywatności.
 
 
 
2008-09-01 Zapraszamy do udziału w konferencji z zakresu Bezpieczeństwa informacji - prosimy o zgłoszenia.

Bezpieczeństwo Informacji - wdrożenie, certyfikacja i utrzymanie Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji ISO 27001:2005 w praktyce.

Wychodząc naprzeciw wzrastającemu zainteresowaniu systemami zarządzania bezpieczeństwem informacji, chcielibyśmy zaprosić Państwa na konferencje organizowaną w dniu 26 września 2008r. przez największą międzynarodową jednostkę certyfikacyjną SGS Polska Sp. z o.o. oraz doświadczoną firmę doradczo - szkoleniową iQuelle Sp. z o.o. pt.:


Bezpieczeństwo informacji - wdrożenie, certyfikacja i utrzymanie Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji ISO 27001: 2005 w praktyce.

Rosnące zainteresowanie systemami zarządzania bierze się stąd, że w dzisiejszych czasach informacja ma tak ogromną wartość dla przedsiębiorstw, że aby zapewnić ciągłość prowadzenia ich działalności musi ona być w odpowiedni sposób chroniona, niezależnie od tego, jaką formę przybierze lub za pomocą, jakich środków jest udostępniana i przechowywana. Ponadto, coraz częściej wymagania rynkowe wymuszają na przedsiębiorcach legitymowanie się certyfikatem ISO 27001: 2005. Bezpieczeństwo informacji nie jest możliwe do osiągnięcia jedynie poprzez informatyzację przedsiębiorstwa; należy również zastosować inne środki, takie jak indywidualna analiza ryzyka, polityki bezpieczeństwa oraz odpowiednie praktyki i procedury. Możliwość systematycznego podejścia do tej kwestii daje system zarządzania wdrożony w oparciu o wymagania ISO 27001: 2005. Decyzja o jego wdrożeniu powinna uwzględniać potrzeby i cele biznesowe, wielkość i strukturę organizacyjną, realizowane procesy, a także możliwości ekonomiczne każdej organizacji.
Planowana konferencja umożliwi Państwu: zapoznanie się z podstawowymi zasadami wdrażania i budowania systemu zarządzania bezpieczeństwem informacji, tak, aby był skuteczny i spełniał wymagania jednostki certyfikacyjnej, dowiedzieć się jak utrzymać system na bieżąco i usprawnić sobie pracę za pomocą oprogramowania oraz na czym polega certyfikacja systemu i jak się do niej przygotować.

Ofertę kierujemy przede wszystkim do:
- przedsiębiorców zamierzających wdrożyć i certyfikować system zarządzania bezpieczeństwem informacji,
- pełnomocników ds. jakości;
- pełnomocników ds. bezpieczeństwa informacji,
- informatyków odpowiedzialnych za bezpieczeństwo informacji,
- a także osób zainteresowanych poszerzeniem swojej wiedzy na temat bezpieczeństwa informacji.

Prowadzący:
Krzysztof Gawecki - Prezes Zarządu iQuelle Sp. z o.o., wieloletni konsultant systemów zarządzania informacją, audytor wiodący ISO 27001:2005.
Adam Sarnaszek - Dyrektor Branży Certyfikacji SGS Polska Sp. z o.o., audytor wiodący systemów zarządzania.

Informacje organizacyjne:
Termin: 26 września 2008 roku.
Miejsce: Centrum Bankowo Finansowe "Nowy Świat", ul. Nowy Świat 6/12, 00-400 Warszawa

Koszty i zgłoszenie:
Koszt udziału w konferencji wynosi 90 PLN / osoba.
Warunkiem udziału w konferencji jest wypełnienie poniższej umowy i przesłanie faksem na numer: 058 661 07 07 lub mailem na adres: paulina.stefunko@sgs.com, oraz dokonanie 100 % przedpłaty na podane w formularzu konto bankowe. Koszt udziału w konferencji obejmuje wydanie materiałów szkoleniowych, przerwy kawowe oraz lunch w trakcie sympozjum.
Organizator zastrzega sobie możliwość odmowy przyjęcia zgłoszenia na konferencje, ze względu na brak wolnych miejsc. O przyjęciu decyduje kolejność przesyłania zgłoszeń. Wszelkie dodatkowe informacje można uzyskać telefonicznie pod nr telefonu +48 58 304 66 31.

 

Zgłoszenie na konferencje

Program Konferencji

 
Copyrights IQuelle 2010
Projekt i realizacja:SWgroup CMS