Tu jesteś: Strona główna > Aktualności > Nowa norma ISO 9001:2008 - wyzwanie i droga do lepszej jakości. Interpretacja nowych wymagań w praktyce....
 
Aktualności
 
 
Newsletter

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, adresu mailowego i nr. telefonu oraz, w przypadku szkoleń, adresu korespondencyjnego przez iQuelle Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (Administrator Danych Osobowych) w celu prezentacji oferty usług świadczonych przez iQuelle Sp. z o.o. oraz w celu uczestnictwa w szkoleniach organizowanych przez iQuelle Sp. z o.o. Poinformowano mnie o prawie wglądu do treści moich danych osobowych oraz ich poprawiania. Jednocześnie oświadczam, że zapoznałem się z Polityką Prywatności stosowaną przez Administratora Danych Osobowych dotyczącą ochrony danych osobowych. Podanie danych jest dobrowolne.
Szanujemy Twoją prywatność, zapoznaj się z polityką prywatności.
 
 
 
2009-02-10 Nowa norma ISO 9001:2008 - wyzwanie i droga do lepszej jakości. Interpretacja nowych wymagań w praktyce.

Rosnące zainteresowanie systemami zarządzania bierze się stąd, że w dzisiejszych czasach jakość ma ogromną wartość dla przedsiębiorstw. To właśnie norma ISO 9001:2008 staje się obowiązkowa dla organizacji, która deklaruje w stosunku do swoich klientów i kontrahentów, że działa zgodnie z wymaganiami standardów jakości Międzynarodowej Organizacji Standaryzacji (ISO). Coraz częściej również wymagania rynkowe wymuszają na przedsiębiorcach legitymowanie się certyfikatem jakości, zwłaszcza od momentu wstąpienia naszego kraju do Unii Europejskiej.

Planowana konferencja umożliwi Państwu zapoznanie się z podstawowymi zasadami wdrażania i budowania systemu zarządzania jakością wg ISO 9001:2008, a także poznanie w praktyce zmian, jakie nastąpiły w porównaniu z poprzednią edycją normy. Ponadto przedsiębiorcy zamierzający wdrożyć systemy zarządzania będą mogli się dowiedzieć, jakie aktualnie dotacje można pozyskać na wdrażanie lub doskonalenie systemów z funduszy unijnych.
Ofertę kierujemy przede wszystkim do:
- przedsiębiorców zamierzających wdrożyć lub doskonalić i certyfikować system zarządzania jakością na zgodność z nową normą lub inny system zarządzania;
- przedsiębiorców pragnących pozyskać środki z Unii Europejskiej na wdrażanie systemów zarządzania;
- pełnomocników ds. jakości;
- auditorów wewnętrznych;
- a także innych osób zainteresowanych poszerzeniem swojej wiedzy na temat nowelizacji normy ISO 9001.
Prowadzący:
Edyta Sztandera - wieloletni konsultant systemów zarządzania jakością oraz bezpieczeństwem informacji, auditor wiodący systemów zarządzania.
Tomasz Turkiewicz - Prezes Zarządu międzynarodowej jednostki certyfikującej QS Zurich Sp. z o.o.
Informacje organizacyjne:
Termin: 27 lutego 2009 roku, godzina 10.00.
Miejsce: Centrum Bankowo Finansowe "Nowy Świat", ul. Nowy Świat 6/12, 00-400 Warszawa
Koszt szkolenia: 130 PLN brutto / osoba.

Zgłoszenie:
Warunkiem udziału w konferencji jest wypełnienie załączonej umowy i przesłanie faksem na numer: 058 320 83 68 lub mailem na adres: iquelle@iquelle.com oraz dokonanie przedpłaty w wysokości 130 PLN brutto / osoba (całkowity koszt udziału w konferencji) na podane w formularzu konto bankowe. Koszt udziału w konferencji obejmuje wydanie materiałów szkoleniowych (pendrive), przerwy kawowe oraz lunch w trakcie sympozjum. Organizator zastrzega sobie możliwość odmowy przyjęcia zgłoszenia na konferencje, ze względu na brak wolnych miejsc. O przyjęciu decyduje kolejność przesyłania zgłoszeń. Wszelkie dodatkowe informacje można uzyskać telefonicznie lub mailem.
 

Zgłoszenie na konferencje

Program Konferencji 

 
Copyrights IQuelle 2010
Projekt i realizacja:SWgroup CMS