Tu jesteś: Strona główna > Aktualności > Nowa norma ISO 9001:2008 - wyzwanie i droga do lepszej jakości. Interpretacja nowych wymagań w praktyce,...
 
Aktualności
 
 
Newsletter

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, adresu mailowego i nr. telefonu oraz, w przypadku szkoleń, adresu korespondencyjnego przez iQuelle Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (Administrator Danych Osobowych) w celu prezentacji oferty usług świadczonych przez iQuelle Sp. z o.o. oraz w celu uczestnictwa w szkoleniach organizowanych przez iQuelle Sp. z o.o. Poinformowano mnie o prawie wglądu do treści moich danych osobowych oraz ich poprawiania. Jednocześnie oświadczam, że zapoznałem się z Polityką Prywatności stosowaną przez Administratora Danych Osobowych dotyczącą ochrony danych osobowych. Podanie danych jest dobrowolne.
Szanujemy Twoją prywatność, zapoznaj się z polityką prywatności.
 
 
 
2009-03-03 Nowa norma ISO 9001:2008 - wyzwanie i droga do lepszej jakości. Interpretacja nowych wymagań w praktyce, możliwość pozyskania dotacji na wdrażanie systemów zarządzania.

Serdecznie dziękujemy Państwu za przyjęcie zaproszenia i wzięcie udziału w Konferencji: 

Nowa norma ISO 9001:2008 - wyzwanie i droga do lepszej jakości.
Interpretacja nowych wymagań w praktyce, możliwość pozyskania dotacji na wdrażanie systemów zarządzania.

która miała miejsce w Warszawie w dniu 27.02.2009.
Mamy nadzieję, że program merytoryczny został przez Państwa dobrze przyjęty.

W związku z dużym zainteresowaniem tematem konferencji informujemy, iż w najbliższym czasie będziemy organizować kolejne spotkania nawiązujące do wspomnianej wyżej tematyki. Serdecznie zapraszamy do odwiedzania działu Aktualności, w którym na bieżąco będziemy informować Państwa o planowanych działaniach.

 
Copyrights IQuelle 2010
Projekt i realizacja:SWgroup CMS