Tu jesteś: Strona główna > Aktualności > Spotkanie biznesowe organizowane przez Pomorski Klub Biznesu, iQuelle Sp. z o.o.,Idea TFI S.A., KPT Doradcy...
 
Aktualności
 
 
Newsletter

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, adresu mailowego i nr. telefonu oraz, w przypadku szkoleń, adresu korespondencyjnego przez iQuelle Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (Administrator Danych Osobowych) w celu prezentacji oferty usług świadczonych przez iQuelle Sp. z o.o. oraz w celu uczestnictwa w szkoleniach organizowanych przez iQuelle Sp. z o.o. Poinformowano mnie o prawie wglądu do treści moich danych osobowych oraz ich poprawiania. Jednocześnie oświadczam, że zapoznałem się z Polityką Prywatności stosowaną przez Administratora Danych Osobowych dotyczącą ochrony danych osobowych. Podanie danych jest dobrowolne.
Szanujemy Twoją prywatność, zapoznaj się z polityką prywatności.
 
 
 
2009-04-01 Spotkanie biznesowe organizowane przez Pomorski Klub Biznesu, iQuelle Sp. z o.o.,Idea TFI S.A., KPT Doradcy Podatkowi.

Serdecznie dziękujemy Państwu za przybycie na spotkanie biznesowe z iQuelle Sp. z o.o., Idea TFI S.A., KPT Doradcy Podatkowi. Spotkanie odbyło się w dniu 31 marca 2009r. w Hotelu Szydłowskim w Gdańsku. Podczas spotkania poruszono zagadnienia związane z rynkiem finansowym oraz wykorzystaniem wehikułów finansowych do optymalizacji podatkowej i bezpieczeństwa prowadzenia buznesu. Zaprezentowano nowoczesne rozwiązania finansowe stosowane z praktyce biznesowej.
Program spotkania obejmował:

1. Zarządzanie nadwyżkami finansowymi w przedsiębiorstwie. Idea Premium SFIO - Szymon Szatkowski, Dyrektor Regionalny Sprzedaży Idea TFI S.A.
2. Fundusze Inwestycyjne Zamknięte jako forma zarządzania aktywami - Szymon Szatkowski, Dyrektor Regionalny Sprzedaży Idea TFI S.A.
3. Wykorzystanie Funduszy Inwestycyjnych Zamkniętych w planowaniu podatkowym - Piotr Trybała, Partner KPT Podatki
4. Zarządzanie ciągłością działania - jak zapewnić bezpieczeństwo prowadzenia biznesu? - Krzysztof Gawecki, Prezes Zarządu iQuelle Sp. z o.o.
5. Instrument CSR w budowaniu marki - Tomasz Bojar - Fijałkowski

W związku z dużym zainteresowaniem tematem informujemy, iż w najbliższym czasie będziemy organizować kolejne spotkania nawiązujące do wspomnianej wyżej tematyki. Serdecznie zapraszamy do odwiedzania działu Aktualności, w którym na bieżąco będziemy informować Państwa o planowanych działaniach.

 
Copyrights IQuelle 2010
Projekt i realizacja:SWgroup CMS