Tu jesteś: Strona główna > Praca > Praca w iQuelle

Praca

Newsletter
Dodając adres e-mail, wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji o naszej aktualnej ofercie i działalności.

Szanujemy Twoją prywatność, zapoznaj się z polityką prywatności.

Praca w iQuelle

Systematycznie poszerzamy krąg osób współpracujących z naszą firmą.

Konsultantów zainteresowanych pracą w iQuelle Sp. z o.o. prosimy o przesyłanie CV oraz listów motywacyjnych na adres mailowy: iquelle@iquelle.com.

Do przygotowanej aplikacji dołącz deklarację:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 833)".

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzenia tylko na wybrane zgłoszenia.

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Koordynator ds. szkoleń i wdrożeń

Asystent Prezesa

Opis stanowiska:

- aktywne pozyskiwanie Klientów i ich bieżąca obsługa (ofertowanie)

- tworzenie i zarządzanie bazą danych aktualnych i potencjalnych Klientów

- zarządzanie kalendarzem konsultantów firmy

- nadzór nad realizowanymi projektami

- organizacja szkoleń

- opracowywanie dokumentów, raportów i prezentacji

- prowadzenie biura i spraw administracyjnych

Wymagania:

- wykształcenie wyższe

- bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (warunek konieczny): biegła obsługa Word, Excel i PowerPoint – korespondencja seryjna, profesjonalna edycja dokumentów, tworzenie tabel, formuł, prezentacji,…)

- dobra znajomość języka angielskiego

- umiejętność prowadzenia negocjacji i prezentacji

- zdolności komunikacyjne, umiejętność pracy w zespole, talent organizacyjny i wysoka kultura osobista

- znajomość norm z rodziny ISO lub pokrewnych (warunek konieczny)

CV prosimy przesyłać na adres:
iquelle@iquelle.com