Tu jesteś: Strona główna > Polityka prywatności
 
Polityka prywatności
 
 
Newsletter
Dodając adres e-mail, wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji o naszej aktualnej ofercie i działalności.

Szanujemy Twoją prywatność, zapoznaj się z polityką prywatności.
 
 
 
Polityka prywatności

Dotyczy newslettera w serwisie http://www.iquelle.com


  1. Zapisując się do newslettera w naszym serwisie wyrażasz zgodę na przyjętą przez nas politykę prywatności związaną z przetwarzaniem Twoich danych osobowych w postaci adresu e-mail.
  2. Dane te będą wykorzystywane do informowania Cię co jakiś czas o nowych produktach ,szkoleniach i ważnych informacjach dotyczących działalności naszej firmy, które pojawiły się w naszej ofercie bądź mają duże znaczenie informacyjne.
  3. W każdej chwili możesz wypisać się z naszej listy klikając odpowiedni link, który wysyłamy w stopce każdego newslettera.
  4. Gwarantujemy, że powierzone nam dane będą odpowiednio ochronione przed utraceniem i ujawnieniem ich stronom trzecim oraz że nie zostaną trzecim stronom odsprzedane.
  5. Zastrzegamy sobie prawo do aktualizacji i zmiany niniejszej polityki prywatności poprzez publikację jej nowej wersji pod warunkiem poinformowania o zmianach osób zapisanych do naszego newslettera. Mamy nadzieję, że nasze zasady pozwolą cieszyć się Państwu wygodnym użytkowaniem naszej strony.

 

Zarząd iQuelle Sp. z o.o.


 

 
Copyrights IQuelle 2010
Projekt i realizacja:SWgroup CMS